440x326_21_a406cfa6a8f7a517a2d9ffba3468f793@690x460_0xc0a8392b_18805753681490733441
Fragmenti no Mihaila Labkovska jaunās grāmatas par laimīgām attiecībām
26/12/2017
pexels-photo-374632
Kā atbrīvoties no stereotipiskās domāšanas?
27/12/2017

12 lietas, kas notiek, kad jūs iemīlaties savā Dzīvē, nevis konkrētā cilvēkā

pexels-photo-573241
 1. Jūs noskaidrojat pret kurām lietām Jums patiešām ir kaisle un atrodiet tām laiku.

Mīlestība, tas ir ļoti skaisti, taču tas nebūt nav viss. Ir tik daudz dažādu lietu bez cilvēkiem, pret kurām just kaisli – māksla, fotogrāfija, mūzika, literatūra, sports, darbs ir tikai dažas no tām. Kad jūs iemīlaties savā dzīvē, tā vietā, lai tērētu laiku un enerģiju attiecībām, jūs atrodat laiku tam, kas iededz uguni jūsos, tam, kas jūs patiesi iedvesmo. Un jūsu dzīve kļūst piepildītāka un pilnāka.

 1. Jūs nonākat uz viena viļņa ar savām vēlmēm un vajadzībām.

Iemīlēties savā dzīvē – tas nozīmē saprast, ko jūs mīlat, ko jūs vēlaties un kas jums ir vajadzīgs. Tas nozīme sakoncentrēties uz saviem mērķiem un to, kā jūs varat tos sasniegt. Tas nozīmē atklāt to, ko jūs patiesi vēlaties, arī no attiecībām, no sevis, no savas esības uz zemes un plānot savu nākotni izejot no tā.

 1. Jūs cieniet tās attiecības, kuras jums ir, nekoncentrējoties uz tām, kuras jums nav.

Ne tikai romantiskas attiecības piepilda mūsu dzīvi ar mīlestību un laimi. Kad jūs koncentrējaties uz vēl kaut ko bez romantikas, jūs veltāt savu laiku cilvēkiem, kas jūs piepilda: draugiem un citām platoniskām attiecībām. Un jūs novērtējat šo cilvēku nozīmi un vērtību savā dzīvē.

 1. Jūs ceļojat, iepazīstat pasauli un dzīvojat sev.

Kad jūs iemīlaties dzīvē, jūs vēlaties izmantot katru minūti pilnībā. Jūs vēlaties ceļot uz jaunām vietām, izmēģināt jaunus ēdienus, dzīvot tā kā jūs vēlaties. Tas nav nepareizi. Iemīlēties savā dzīvē nozīmē izmantot to, kas jums ir un tiekties pēc tā, ko jūs vēlaties. Tas nozīmē darīt, turpināt un pa īstam dzīvot.

 1. Jūs koncentrējaties uz citām svarīgām dzīves sfērām.

Kad jūs neesat sakoncentrējušies uz attiecībām, jūs vairāk laika veltiet citām lietām: karjerai, hobijiem, nākotnei, finansēm utt. Jūsu prioritātes mainās pozitīvā virzienā.

 1. Jūs vairāk laika veltiet darot to, ko vēlaties, nevis vēloties, lai kaut kas notiktu.

Iemīlēties savā dzīvē nozīmē, ka jums nepatīk velti izniekot savu laiku. Jums nepatīk darīt kaut ko, kas nenes labumu. Jums nepatīk viduvēja, parasta dzīve. Kad jūs mīlat savu dzīvi, jūs kaut ko darāt, jūs neesat pasīvi savā dzīvē.

 1. Jūs cienāt citu padomus un atrodat laiku, lai uzklausītu citus.

Jūs vēlaties mācīties, gūt pieredzi, augt, iedvesmoties. Tāpēc jūs novērtējat padomus un pamācības no citiem. Jūs vēlaties būt par atbalstu arī tiem, kam tas nepieciešams.

 1. Jums ir vairāk laika, lai novērtētu sīkumus.

Pēkšņi tādi sīkumi kā skaists saulriets vai jums pie kājām guļošs suns iegūst jēgu. Tas, kam jūs agrāk nepievērsāt uzmanību, tagad ir neatņemama daļa no jūsu skaistās un jēgpilnās dzīves.

 1. Jūs patstāvīgi tiecaties uz labāko.

Jūs iegūstat sev dzīvi, kurā realizējas jūsu sapņi un mērķi. Jūs cienāt to, kur atrodaties šobrīd, bet ar to jums nepietiek. Jūs gribat sasniegt vairāk, būt labāki, dzīvot pa īstam. Jums patīk tas, par ko vēlaties kļūt un jūs visu laiku attīstāties kā personība.

 1. Jūs vairāk laika pavadāt ārpus mājas.

Apkārtējā pasaule ir kļuvusi vērtīgāka. Jums patīk pastaigāties, būt pie dabas, vienkārši iziet uz ielas. Jums patīk vienkārši būt, pat, ja esat viens, izbaudīt pasaules skaistumu un garšas.

 1. Jūs jūtat, kā jūs piepilda atmiņas, pieredze un attiecības, kas ar jums notiek katru dienu.

Kad jūs iemīlaties savā dzīvē, jūs nemeklējat romantiskas attiecības, lai justos pilnvērtīgi.  Jūs tāds jūtaties, pateicoties cilvēkiem, kuri ir jums apkārt, pateicoties pieredzei, kuru jūs iegūstat un atmiņām, kuras patstāvīgi radiet pats. Jūsu laime nav atkarīga no viena mīļotā cilvēka, bet no daudzām, mazām, bet lieliskām lietām, kas piešķir dzīvei jēgu.

 1. Jūs mācāties mīlēt sevi.

Jūsu mīlestības centrs no viena cilvēka nomainās uz visu jūsu dzīvi, caur kuru jūs iemācāties cienīt savu sirdi un saprātu. Jūs saprotat, ka tas ir normāli – likt sevi pirmajā vietā. Jūs saprotat, ka tikai jūs nosakāt savu laimi. Jūs saprotat, ka tad, kad jūs mīlat savu dzīvi, mīlestība ienāks tajā tad, kad būs īstais brīdis.

Avots: http://soulpost.ru

Tulkoja Slowlife

Slow Life
Slow Life
Jogiska dzīvesveida žurnāls, kas raksta par jogu, uzturu, attiecībām un dzīvi caur citu prizmu. Lai iedvesmotu tevi apstādināt ikdienas skrējienu, elpot un dzīvot ar pilnu krūti un izbaudīt dzīvi šeit un tagad.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TheYogaShop. //]]>