pexels-photo-176071
Mīlestība pret sevi: 3 meditācijas
11/07/2017
1-IMG_5632
Aerial joga – joga zīda šūpuļtīklā
12/07/2017

3 vismeditatīvākās yin jogas pozas

19875446_10155654677291802_8814729005456314822_n

Yin joga ir lieliska prakse, lai harmonizētu un balansētu savu dzīvi. Lūk, 3 vienkāršas jogas pozas, lai atslābinātu ķermeni un prātu.

Yin joga palīdz atslābināt ne tikai ķermeni, bet arī prātu. Reizēm mēs sevi ļoti vardarbīgi ieliekam kādā pozā, praksē, dzīvesveidā, darbā vai situācijā, tas mūsu emocionālo stāvokli padara sīkstu un stīvu. Kad mēs piebremzējam un atslābināmies, tad radām vairāk telpas un varam „iet dziļumā” gan fiziskā ķermeņa līmenī, gan prāta līmenī. Mēs varam ieiet dziļumā savā ķermenī un sākt ieklausīties tajā un uzsākt dialogu ar to. Mēs kļūstam par apzinātiem un nevardarbīgiem vērotājiem.

3 vienkāršas yin jogas pozas ķermeņa un prāta atslābināšanai:

1

1.BĒRNA POZA

Apsēdieties bērna pozā un dziļi elpojot palieciet šajā pozā 2-4 minūtes. Elpojiet ar vēderu. Ja šī poza nav ērta, zem pieres vai sēžamvietas  novietojiet papildus atbalstu – jogas bloku vai segu. Atbrīvojiet muguru un galvu.

2

  1. VAROŅA POZA GUĻUS UZ MUGURAS (SEGLI)

Apsēdieties starp papēžiem, pēdas katrā iegurņa pusē, pie sēžamvietas. Lēnām laidieties ar muguru lejā, vispirms atbalstoties uz elkoņiem un paliekot kādu brīdī šeit. Ja spējat, laidieties tālāk lejā, pilnībā atbalstot muguru uz grīdas. Atbrīvojieties.  Ja nepieciešams zem galvas vai muguras novietojiet spilvenu vai bolsteri. Palieciet šajā pozā 2-4 minūtes. Elpojiet ar vēderu un pilnībā atbrīvojiet muguras jostas daļu.

3

  1. PŪĶA POZA

No pozīcijas četrrāpus ar labo kāju speriet soli uz priekšu un jūs būsiet izklupienā.  Kreisā kājā izstiepta taisni atpakaļ, celis pie grīdas. Labo pēdu par pāris centimetriem virziet uz labo pusi.  Palieciet šajā pozīcijā vai nolaidieties lejā uz apakšdelmiem.  Ja nepieciešams zem katras plaukstas novietojiet jogas bloku. Šajā pozā palieciet 2-4 minūtes, pēc tam atkārtojiet uz otru pusi.

Avots: http://yogajournal.ru/body/practice/meditation/3-samykh-meditativnykh-pozy-yogi-/

Slow Life
Slow Life
Jogiska dzīvesveida žurnāls, kas raksta par jogu, uzturu, attiecībām un dzīvi caur citu prizmu. Lai iedvesmotu tevi apstādināt ikdienas skrējienu, elpot un dzīvot ar pilnu krūti un izbaudīt dzīvi šeit un tagad.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TheYogaShop. //]]>