IMG_20170605_120930
Brokastu gardie cepumiņi- 2 pagatavošanas veidi
19/06/2017
IMG_20170626_105601
Sēkliņu maizīte, bez miltiem, cukura, ierauga.
26/06/2017

5 ieradumi, kas liecina par zemu pašvērtējumu un atņem spēkus

pexels-photo-355101

 

  1. Ieradums salīdzināt

Ieradums salīdzināt sevi ar citiem un skatīties uz citiem no augšas ir atkarības liecība. Noliedzot savu unikalitāti, jūs nododat sevi. Novērtējot sevi caur citiem, jūs riskējat nekad neiepazīt savu patieso es.  Ignorējot sava patiesā spēka avotu, jūs esat nolemti saimnieka, vadītāja, padomdevēja meklējumiem.  Un esiet droši, ka tādi paradīsies.  Ja jūs neizdomāsiet, ko darīt ar savu dzīvi, parādīsies tie, kas to izdarīs jūsu vietā.

  1. Ieradums sacensties

Aiz greizsirdīgās vēlmes būs labākam par kādu citu, slēpjas sevis novērtēšana zemāk par citiem un vēlme pierādīt pretējo.  Kamēr ievainots ego ir jūsu vienīgas stimuls, jūs dzīvosiet kā sacensībās, jo  vienmēr būs tie, kas ir labāki un kuriem kaut kā ir vairāk.  Tikai dzīves mērķis ir tajā, lai dzīvotu, nevis sacenstos. Būt pašam, nevis labākam par kaimiņu.

Tikai nelaimīgs cilvēks cenšas pierādīt to, ka viņš ir laimīgs;  tikai miris cilvēks cenšas pierādīt to, ka viņš ir dzīvs; tikai gļēvulis cenšas pierādīt to, ka viņš ir drosmīgs. Tikai cilvēks, kas zina savu niecību, cenšas pierādīt savu varenību.” Ošo.

  1. Ieradums cerēt

Atsakoties ticēt sev, jūs dzīvojat cerībās un gaidās. Jūs cerat, ka jūs paķers līdzi plūsma vai parādīsies tas, kas iznesīs jūs cauri dzīvei.  Jūs visu laiku kaut ko gaidāt un nezināt ko gaidīt. Jūs baida dzīve, taču atbildība jūs biedē vēl vairāk.  Dzīvojot pēc sveša scenārija un kāda pavadā, jūs atņemat sev dzīves maģiju.  Brīnumi nav atrodami iestaigātas ejās, bet gan nezināmās taciņās.  Reiz riskējot un nogriežoties pa citu ceļu, jūs ieraudzīsiet, ka jums nav vajadzīgi pavadoņi.

  1. Ieradums meklēt pieņemšanu

Kad jūs nezināt savu cenu, jums nākas meklēt novērtējumu no malas. Atzinības meklēšanā, jūs dariet ne to, ko jums gribētos, bet to, kas jums atnesīs kaut visniecīgāko atzinību. Taču tas nenes piepildījumu.  Un, jo vairāk atzinības jūs saņemat, jo vairāk jums vajag, lai nostiprinātu savu nozīmību. Sanāk apburtais loks. No tā var izkļūt saprotot, ka jūsu vērtība nav atkarīga no citu atzinības un vērtējuma.

  1. Ieradums manipulēt

Kad jūs neticat saviem spēkiem, jūs izmantojat citus, lai sasniegtu savus mērķus. Gribot negribot, jūs kļūstat par manipulatoru. Jums ir jāizmanto visi iespējamie triki un paņēmieni: jāspiež uz žēlumu,  apelēt pie sirdsapziņas un spēlēt uz vainas izjutām. Un, kad vecās pogas aizlīp, ir jāmeklē jaunas. Attīstās roku veiklība, taču ne ticība sev. Izmantojot un piespiežot citus, jūs nenostiprināt savu pašapziņu.  Tā vietā, lai manipulētu, atrodiet veidu kā sevi motivēt.

https://econet.ru/articles/167407-5-privychek-kotorye-govoryat-o-nizkoy-samootsenke?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

Slow Life
Slow Life
Jogiska dzīvesveida žurnāls, kas raksta par jogu, uzturu, attiecībām un dzīvi caur citu prizmu. Lai iedvesmotu tevi apstādināt ikdienas skrējienu, elpot un dzīvot ar pilnu krūti un izbaudīt dzīvi šeit un tagad.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

//]]>