image
Jogas sekvence, kas palīdz saglabāt mieru un turpināt iesākto
10/08/2016
image
Kā atbrīvoties āsanā?
12/08/2016

Bodyism apģērbs un aksesuāri jogai un fitnesam

image

Kompānija Bodyism, kuru 2007.gadā Londonā dibināja Džeims Daigens,  ir kļuvusi par vienu no ekskluzīvākajām veselības un labklājības kompānijām pasaulē. Šodien, pārstāvot jau divus brendos  ‘Bodyism’ un ‘Clean & Lean’, kompānija piedāvā fitnesa un uztura programmas, personīgos treniņus, uztura bagātinātājus,  fitnesa drēbes, aksesuārus un 6 grāmatas, kas kļuvušas par dižpārdokli.

Džeimsa grāmatu “Tīrs un slaids dzīvesveids” latviski izdevusi izdevniecība White Books. Tieši šī grāmata pamudināja mani papētīt vairāk gan pašu kompāniju, gan tās autorus un profesionāļus.

Džeimsa klientu vidū ir daudz slavenību, aktieru, mūziķu, to vidū arī izcilais britu aktieris Hjū Grants, modeles Lara Stouna, Rozija Hantingtone Whaiteleja un Emīlija Klārka un viņa veselības filosofijas pamatā ir ne tikai fiziskie vingrinājumi ķermenim, bet arī pareizs uzturs, par ko viņš stāsta savās grāmatās un privātajos treniņos. Paralēli tam, Londonā ir avērti arī 2 restorāni, kas balstās uz šo “tīrs un slaids” ēdiena filosofiju.

Pirmā Bodyism apģērbu kolekcija tika “palaista” 2012.gadā , un šobrīd šo apģērbu brendu visā pasaulē var iegādāties gan Net-A-Porter, gan www.cleanandlean.com interneta veikalos.

Bodyism līnijā ietilpst apģērbs jogai un fitnesam, dažādi aksesuāri, uztura bagātinātāji, īpašās veselības tējas,  grāmatas. Iepazīstinām ar saviem favorītiem.

Apģērbs jogai un fitnesam

Ar ko šīs apģērbs atšķirās no citu zīmolu precēm? Ar to, ka katrs apģērbs gabals no Bodyism kolekcijas ir radīts ar kādu pozitīvu afirmācija prātā. Izskaties un jūties skaisti, esi spēcīga un izturīga pirms, pēc un treniņa laikā. Tagad tu vari izvēlēties apģērbu ne tikai pēc tā vizuālā izskata un kvalitātes, bet arī pēc tā afirmācijas.

I AM PROUD

image

I AM FEARLESS

image

I AM BRIGHT

image

I AM ADVENTUROUS

image

I AM KISSABLE

image

image

I AM VIBRANT

image

I AM PURRRFECT

imageI

I AM FIERCE

image

Aksesuāri

Spožs zelta jogas paklājs mirdzošām meitenēm.

image

image

Soma fitnesam, kurā salikt apģērbus, apavus, dvielīti, ūdens pudeli un citus vajadzīgos piederumus vienuviet.

image

Bildes no https://cleanandlean.com/shop/

Kristine Somere
Kristine Somere
Portāla Slow Life dibinātāja. Sertificēta Tibetas Jogas un Yin Yogas skolotāja, kas aizraujas ar dažādiem jogas veidiem, Tibetas Budismu , veselīgu dzīvesveidu un uzturu. Latvijas Jogas Biedrības valdes locekle. Dzīvojusi un mācījusies Londonā, Indijā, Nepālā, ASV un citās pasaules valstīs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TheYogaShop. //]]>