IMG_2928

No 9.janvāra katru otrdienu 18:30 Limbažu Filcs pirmā stāva zālē aicinām uz lēno un dziedinošo yin jogas praksi.

Yin joga ir pasīva jogas forma, kur pozas notur salīdzinoši ilgāku laiku, sākot ar 3 līdz pat 20 minūtēm, lai iedarbotos uz ķermeņa saistaudiem, nevis muskuļu grupām. Yin joga palīdz uzlabot un atjaunot saistaudu elastību, kura tiek zaudēta, ja saistaudi netiek pienācīgi noslogoti, sēdoša un mazkustīga dzīvesveida rezultātā vai dabiski novecošanās procesā. Tas var izpausties kā stīvums, sāpošas locītavas vai ierobežota locītavu mobilitāte. Pasīvas, ilgstošas, statiskas jogas pozas palīdz uztrenēt fasciju, lai iegūtu lielāku ķermeņa lokanību, un spēcināt cīpslas, kas atbalsta locītavas, lai tās kļūtu spēcīgākas. Rezultātā mēs ar laiku spējam palielināt mobilitāti mūsu ikdienas kustībās.

Paralēli fiziskajam ieguvumam, šis jogas veids spēcīgi iedarbojas uz cilvēku arī emocionāli un mentāli, strādājot ar mūsu enerģētikā ķermeņa 12 meridiāniem, balansējot enerģijas un līdzsvarojot fiziskā ķermeņa elastību ar prāta lokanību. Jo lokanāks, elastīgāks ir mūsu fiziskais ķermenis, jo elastīgāks būs arī mūsu prāts. Neelastīgs,  stīvs, sāpju pilns fiziskais ķermenis liecina par stīvu, kategorisku prāta stāvokli jeb mentālajiem blokiem. Yin jogu varētu dēvēt arī par mentālu attīrīšanos, jo pasīva stiepšanās palīdz transformēt mūsu pašu personīgās emocijas, kas indē mūsu prātu un atbrīvo no sāpēm ķermenī, kas radušās šo emociju rezultātā. Tāpēc yin joga bieži ir sarežģītāka nevis fiziski, bet emocionāli un mentāli.

Īpaši jin jogu iesaka tiem, kuri vēlas pievērsties meditācijas praksei, jo tā padara ērtāku ilgstošu sēdēšanu meditācijas pozās, kā arī attīsta spēju koncentrēties.

Nodarbības paredzētas visiem sagatavotības līmeņiem, taču, ja nāksiet uz jogu pirmo reizi, īpaši, ja ir kādas veselības problēmas, lūgums pirms tam sazināties ar pasniedzēju.

Papildus informācija un pieteikšanās: 28389625
Nodarbības vadīs: Kristīne Somere

Nodarbības ilgums 2h. Līdzi jāņem pleds un siltas zeķes.

Maksa par nodarbību:  8eiro.

1-16938633_10155179344451802_729483125862884977_n
TheYogaShop. //]]>