1356
Lukhanga -Tibetas slepenais templis, kas paredzēts vien Dalai Lamas acīm
17/11/2015
VISS IR SAPNI
Pieradināšana un planētas sapnis
19/11/2015

Jogas skolotājs tuvplānā – Adele Veinberga

12243827_10204595489919579_135392206_n

Vārds Uzvārds: Adele Veinberga

Dzīvesvieta/ vieta, kur pasniedz jogu: Rīga

Cik ilgi praktizē jogu: 3 gadi

Kādu jogas veidu/s pasniedz: Aerial Yoga jeb joga šūpuļtīklā

Mana pirmā jogas nodarbība bija….sen, sākumskolā. To sapratu tikai nesen, kad mācījos dziļo elpošanu. Izrādās, ka jau toreiz, fizioterapeita kabinetā, bija pirmssākums manām jogas zināšanām.

Mana pirmā motivācija jeb pamudinājums jogas praksei…Pirms uzzināju, cik vērtīga ir joga fiziskā un mentāla līmenī, mani vienmēr vilinājušas jogas asanas estetiskā līmenī. Visas tās skaistās, dzīvās bildītes. Tas plastiskums un noslēpumainība, kas redzama iesācēja acīm, vilināja mani.

Kāpēc es nolēmu kļūt par jogas skolotāju? Es nolēmu kļūt par Aerial jogas skolotāju, to brīnumaino, gaisīgo šūpuļtīklu dēļ, to nebeidzamo iespēju dēļ un prieka, un brīnuma dēļ, ko varu dāvat saviem klientiem.

„Praktizēt jogu” man nozīmē…Tiekties uz augšu, jo joga nekad nevar būt 100% apgūta. Tā izzinu sevi, savu iekšējo ‘’es’’, pārbaudu savas spējas un prasmes. Tieši joga mani ir savedusi kopā ar brīnišķīgiem, zinošiem, starojošiem un patiesiem cilvēkiem. Tā ir kā maza, bet īstenībā ļoti plaša, brīnumaina pasaulīte, kurā ienācu, sākot praktizēt jogu. Joga man nozīmē dalīšanos un tiekšanos uz augšu.

Mana mīļākā mantra vai afirmācija ir… Mana mīļākā spēka dziesma ir..tās ir vairākas. Man spēku un iedrošinajumu, un mieru sniedz mana bērnības mūzika. Atklāšu, ka latviešu mūzika, kas droši vien atšķir mani no citiem jogas skolotājiem. Tā ir mana burvju atslēga , ko izmantoju tikai esot vienatnē.

Mana īpašā jogas poza… Šavāsana. Tā allaž sniedz atbildes. Katru reizi atšķirīga (sajūtās). Man tas šķiet brurvīgs brīdis, praktizējot jogu, ne bieži, dienas laikā ir iespēja atgulties un veltīt laiku tikai sev.

Grāmata, kas noteikti jāizlasa ikvienam jogotājam…Sava dienasgrāmata. :)  Jeb, 100 dienu labo domu/notikumu/pateicību grāmata. Pamēģini pats, jau šodien, pierakstot vienu domu, un jau pēc 3.5 mēnešiem lasīsi visbrīnišķīgāko grāmatu.

Spilgtākās jogas atmiņas…katra diena, katrs smaidīgais cilvēks, kurš nāk pretī ar savu jogas paklājiņu, lai kopā piedzīvotu jaunu jogas nodarbību.

Ja man būtu tikai 1 vēlēšanās – tā būtu…ļaut visiem notikumiem un apstākļiem, līdz šim, būt tieši tādiem, kādi tie bija.

Laimīgākā diena manā mūžā…šodiena :)

Kristine Somere
Kristine Somere
Portāla Slow Life dibinātāja. Sertificēta Tibetas Jogas un Yin Yogas skolotāja, kas aizraujas ar dažādiem jogas veidiem, Tibetas Budismu , veselīgu dzīvesveidu un uzturu. Latvijas Jogas Biedrības valdes locekle. Dzīvojusi un mācījusies Londonā, Indijā, Nepālā, ASV un citās pasaules valstīs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TheYogaShop. //]]>