bilde
Attiecību smalkās nianses
30/07/2017
pexels-photo-38870
Standarta kļūdas attiecībās
02/08/2017

Kā pārtraukt mums nevajadzīgās enerģētiskās saites?

22

Vai jums ir bijis tā, ka pēkšņi sajūtat spēku zudumu, krasu veselības pasliktināšanos, neveiksmes uz līdzenas vietas?

Vai gadās, ka paši no sevis „uzpeld” kaut kādi tēli vai frāzes no pagātnes? Veidojas neizskaidrojamas sajūtas, kaut kas līdzīgs nožēlai vai izmisumam?

Ja tā, tad ziniet, visdrīzāk, jumi ir daudz nepabeigtu enerģētisku saišu ar citiem cilvēkiem. Tās var veidoties enerģētiskajos centros, taču visbiežāk tas notiek zemākajās čakrās.

KO DARĪT?

Jums ir nepieciešams veikt enerģētisko saišu pārraušanu. Šī ir tehnika savas enerģijas atgūšanai no tiem cilvēkiem, kuriem jūs esat to devis. Tā palīdz harmonizēt eksistējošās attiecības, bet jau nevajadzīgās viegli un veiksmīgi noslēgt.

KAM UN KĀDĀS SITUĀCIJĀS IR NEPIECIEŠAMS PĀTRAUKT ENERĢĒTISKĀ SAITES?

 • Psihologiem; konsultantiem; dziedniekiem; pedagogiem un citiem „palīdzošās” profesijas pārstāvjiem

Starp jums un jūsu klientiem (pacientiem, skolniekiem) veidojas enerģētiskās saites. Ja jūs vienreiz esat palīdzējis cilvēkam, viņš neapzināti sāks uzskatīt jūs par savas labklājības avotu. Tā veidojas enerģētiskās saites. Un vēlāk, atrodoties sarežģītā situācijā vai pasliktinoties pašsajūtai, ar jums sasaistītais cilvēks neapzināti atņem jums enerģiju. Tādas saites ir jānoslēdz.

 • Sievietēm un vīriešiem tas jādara arī šķiroties vai pārtraucot attiecības

Bijušie mīlnieki parasti ir ļoti spēcīgi saistīti, viņi var ilgi nejust brīvību viens no otra. Laiku pa laikam, kāds „parauj aiz striķīša”, izsaucot sev vai bijušajam partnerim negaidītas kaisles, seksuālās vēlmes vai niknuma uzplūdus. Sievietes parasti spēcīgāk pieķeras partnerim, tāpēc atdod vairāk enerģijas.  Viņām pavisam noteikti ir jāveic šī saites pārgriešana. Lai sieviete veiksmīgi varētu veidot jaunu dzīvi un attiecības ir jānogriež pagātne.

 • Tiem, kas devuši dažādus solījums, zvērestus utt.

Atbrīvojieties no pagātnes, lai spētu veidot nākotni. Tie var būt iemīlēšanās posmā doti solījumi, vecāku solījumi vai draudzīgu jūtu vadīti vai sirdsapziņas un vainas izjūtas vadīti solījumi. Tie pat var būt aizmirsi bērnības solījumi, kuri vēl joprojām darbojas. Jūs varējāt apsolīt cilvēkam mūžīgi viņu mīlēt vai sargāt, sasniegt kādu kopēju mērķi vai ko citu. Draudzenes, piemēram, zvēr, ka apprecēsies tikai kopā un rezultātā, ja vienai no viņām neveidojas personiskā dzīve, arī otrai neizdodas izveidot attiecības.  Pat, ja solījums šķiet „labs” –piemēram vienmēr kādu sargāt, tas ir ļoti ierobežojošs solījums. Tas jūs nostāda neveiklā „glābēja” lomā, bet otru personu „upura” lomā, atņemot tam personīgo spēku.

Katru cilvēku ir jāsargā viņa paša saiknei ar augstāko. Ja jūs ieņemsiet šo vietu…paši saprotiet, tas nav korekti attiecībā pret jums pašiem. Jūsu spēka nebūs pietiekami ne tikai šai lomai, bet arī paša dzīvei. Ja esat saistīti ar kādu ar līdzīgiem zvērestiem, nav svarīgi, no kādas puses, steidzīgi pārtrauciet šīs saites.

 • Tiem, kas nevar piedot pāri darītājiem vai atlaist cilvēkus no pagātnes

Nepiedotie pāri darījumi, aizvainojumi mūs visu laiku velk atpakaļ, liekot no jauna domāt par savu „”nedraugu”, faktiski barot viņu ar enerģiju. Tāpat viņš arī mūs var raustīt ar diedziņu no savas puses. Emocionāli jūs vēlētos nekad nesastapt šo cilvēku, bet faktiski turpināt apmainīties ar viņu ar enerģijām caur šo saikni. Ja jūs vēlaties attīstīties  un pārvaldīt savu spēku pilnībā, ir laiks piedot cilvēkiem no pagātnes, un jūs vienojošās enerģētiskās saites pārgriezt.

 • Vecākiem

Mūsdienu bērni ir nopietnas būtnes ar spēcīgām spējām, kuras ļoti maz par sevi zina. Bērni piedzimst ļoti jūtīgi un labestīgi, ar tieksmi uzņemties problēmas un negatīvismu no visiem, kurus mīl. Viņi darbojas labāko nodomu vadīti un tomēr, tas nav viņu liktenis. Tādi bērni viegli dod solījumus izglābt vai izdziedināt savus vecākus un daudzus citus cilvēkus. Rezultātā, spēka nepietiek, viņi sāk slimot, sliktāk mācās, viņiem sākas uzvedības traucējumi, murgi. Vēlams, lai jūs iemācītu saviem bēriem šo enerģētisko saišu pārraušanas tehniku. Un arī veiciet šo praksi paši ar saviem vecākiem un bērniem. Veiciet šo tehniku regulāri, ar katru cilvēku un situāciju atsevišķi.

 • Miruši cilvēki

Tas pats notiek ar mirušiem cilvēkiem, jo ķermenis nomirst, bet dvēsele dzīvo mūžīgi. Tāpat kā mūsu solījumi.

ENERĢĒTISKO SAIŠU PĀRRAUŠANAS TEHNIKA

Iekārtojieties ērtāk, un domās izsauciet un komunicējiet ar šo cilvēku, ar kuru vēlaties nokārtot rēķinus. Tiem, kam piemīt noteikts redzējums, vizualizācijas spējas var saredzēt šo cilvēku sev priekšā ļoti skaidri un arī pašas saites.

Komunikācija domās notiek tāpat kā reālajā dzīvē. Domās izrunājiet šos vārdus:

 • Es izsaucu (vārds) un lūdzu parādīties sev priekšā.
 • Pasveiciniet cilvēka veidolu, kā to darāt ikdienā.
 • Pasakāties šim cilvēkam, cilvēku grupai vai situācijai par visu vērtīgo pieredzi, mācībām un audzināšanu, zināšanām, informāciju, padomiem, iesaistīšanos, emocijām, palīdzību, par visu, ko uzskatāt par nepieciešamu un svarīgu.
 • Es atsaucu visus savus solījumus, zvērestus, un visas programmas, kuras jebkādā veidā saista mūs.
 • Es lūdzu, jūs, aizvākt sevi no manis un visu, kas uz mani attiecas, visu manējo atdot man atpakaļ, tikai tīrā formā. (Šeit arī notiek šī enerģijas apmaiņa starp jums.)
 • Es lūdzu piedošanu par visu un visu piedodu. Lūdzu piedot, atlaist un arī pats atlaižu. Pateicos par visu…
 • Es dodu un sūtu mīlestību un garīgo gaismu sevis radītā kaitējuma nodzēšanai un disharmonisku seku novēršanai. Pateicos un atvados.

Šī procesa laikā jūs varat redzēt enerģētiskos saites kā diegus, kas nāk no jums. Vienā rokā iedomājaties nazi un otrā uguni, pārgrieziet vispirms šīs saites sev pašam un pēc tam piededziniet ar uguni; pēc tam cilvēkam, ar kuri pārtrauciet sakarus.

Cilvēks, kuru esat izsaucis var nepiekrist, tad cieši, vēlreiz ir jāizrunā savs lūgums vēl trīs reizes. Pēc enerģijas apmaiņas jūs izjutīsiet atvieglojumu.

Pasakiet paldies cilvēkam par rēķinu nokārtošanu un noveliet viņam laimi. Atlaidiet viņu.

Avots: https://www.ranibu.ru/kak-prervat-nenuzhnyie-energeticheskie-svyazi.html

Nikolajs Bulgakovs

Slow Life
Slow Life
Jogiska dzīvesveida žurnāls, kas raksta par jogu, uzturu, attiecībām un dzīvi caur citu prizmu. Lai iedvesmotu tevi apstādināt ikdienas skrējienu, elpot un dzīvot ar pilnu krūti un izbaudīt dzīvi šeit un tagad.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

//]]>