15
Neiromuskulārie uzvedības modeļi un jogas prakse
27/06/2017
1-pexels-photo-129743
Kādām ir jābūt jogas skolotājam? Kā izvēlēties un atrast savu jogas skolotāju? Un vai mums vispār ir vajadzīgi skolotāji?
04/07/2017

Kā reāli visu paspēt? 6 vienkārši soļi.

pexels-photo-377909

Kas ir tas, kas visvairāk jums traucē to izdarīt?  Vai domājat, ka tas ir slinkums? Nē! Kļūdījāties! Tas ir perfekcionisms!  Tieši vēlme izdarīt visu par visiem simts procentiem, bieži vien ne tikai neļauj mums sasniegt to, ko esam iecerējuši, bet pat neļauj uzsākt to. Tāpēc:

  1. Ļaujiet sev atlaist ideju par to, ka visam vienmēr ir jābūt ideāli. Dariet to, ko varat, nedzenot sevi vājprātā. Nepilnības var kaitināt, taču tās dod mums telpu laimei un izaugsmei.
  2. Pamēģiniet ieraudzīt savu augsto prasību motivāciju. Reizēm perfekcionisms izpaužas kā vēlme visiem izpatikt vai iepatikties, baidoties, ka neizskatīsimies pietiekami labi citu acīs. Šo tendenču apzināšanās var palīdzēt ieraudzīt, ka tās ne tikai nav mums vajadzīgas, bet ir pat kaitīgas.
  3. Pieņemiet faktu, ka „ideālais” brīdis neeksistē. Ja jūs patstāvīgi atrodiet iemeslu kaut ko atlikt tā iemeslu dēļ, ka nav „vajadzīgo” apstākļu, tad visticamāk jums ir bail. Bail no neveiksmes, vilšanās, pārmaiņām, tas viss paralizē. Reizēm no bailēm nav iespējams atbrīvoties, un ir jārīkojas, neskatoties ne uz ko. Bet sākot rīkoties, mēs bieži atklājam, ka bailes pazūd.
  4. Apzinieties, ka kļūdas nav katastrofas, bet iespēja mācīties. Izdarot kaut ko nepareizi, jūs iegūstat daudz vairāk vērtīgu mācību, nekā tad, kad visu izdarāt pareizi.
  5. Pieņemiet to faktu, ka neviens (arī jūs) nevar visu izdarīt ideāli. Pielieciet pūles, taču neattālinieties no to rezultātiem. Lai viss ir tā, kā ir. Tas vienalga tā būs, tikai jūs tā dēļ nepārdzīvosiet.
  6. Nomainiet perfekcionismu ar mīlestību un līdzjūtību pret sevi. Dzīve nav pilnīga un tā ir īstā dzīves pilnība. Līdzjūtība un pieņemšana palīdz atzīt absolūti visu, ko piedāvā mums dzīve.

http://yogajournal.ru/conscious/philosophy/kak-realno-vse-uspevat-6-prostykh-shagov/

Slow Life
Slow Life
Jogiska dzīvesveida žurnāls, kas raksta par jogu, uzturu, attiecībām un dzīvi caur citu prizmu. Lai iedvesmotu tevi apstādināt ikdienas skrējienu, elpot un dzīvot ar pilnu krūti un izbaudīt dzīvi šeit un tagad.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

//]]>