IMG_20170525_144039
Dārzeņu mini fritatas, vegāniskās
26/05/2017
1004751_10152980776095702_392402452_n
Joga: mīti, mārketings un patiesība
29/05/2017

Kāpēc sāp mugura: 5 kļūdas treniņā.

11168194_1597223683879280_6121093657390247548_n

Tieši šīs kļūdas prakses laikā bojā mūsu stāju un izsauc sāpes mugurā.

  1. Jūs neveicat vingrinājumus ar roku atvirzīšanu. Atvirzīšana atpakaļ palīdz nostiprināt muskuļus, kas atvirza atpakaļ plecus. Tas ir īpaši nepieciešams tiem, kuriem ir tendence sakumpt mugurā. Un tomēr, cilvēki reti to dara. Nostājieties taisni, pēdas plecu platumā, ceļi virs potītes, viegli saliekti. Iztiepiet rokas uz augšu, plaukstas atvērtas uz iekšu. Pēc tam virziet taisnas rokas atpakaļ, pēc iespējas tālāk, atveroties krūšu daļā. Noturiet 5-10 sekundes.  Jums ir jāsajūt muskuļu saīsināšanās starp lāpstiņām.  Atkārtojiet vairākas reizes. Ja jūsu stāja ir pavisam slikta, veiciet šo vingrinājumu vairākas reizes dienā. Varat to veikt arī sēdus, sēžot pie datora, tad tikai pārliecinieties, ka sēžat ar taisnu muguru.
  2. Jūs veicat vingrinājumus, kas veicina muguras noapaļošanos un sakumpumu. Un tie arī pastiprina problēmas ar stāju. Diez vai kādam no mums ir nepieciešams vēl vairāk noapaļot muguru. Īpaši šis punkts attiecas uz tiem, kas daudz vingro uz trenažieriem sporta zālē. Protams, jebkurā fitnesa zālē ir pa pilno trenažieru, kas trenē presīti un piesaista lielu daudzumu cilvēku. Un tomēr daudzi no šiem vingrinājumiem tiek izpildīti ar noapaļotu muguru.
  3. Jūs neizstiepjat hamstringus. Savilki hamstringi velk gurnus atpakaļ, un tas attiecīgi sasprindzina muguras lejas daļu, kas attiecīgi ietekmē arī visu mugurkaulu. Ja jūs nolemsiet nodarboties ar saviem hamstringiem, lūdzu, necentieties ar pirmo reizi ieiet pozās maksimāli un aizsniegties līdz pēdu pirkstiem. Mugura noapaļosies, un tas nav tas, kas mums ir vajadzīgs. Novietojiet rokas uz sienas un noliecieties uz priekšu, stiepieties no iegurņa ar taisnu muguru.
  4. Jūs nestiepjat gūžas saliecējmuskuli. Saspringti gūžas saliecējmuskuļi velk iegurni uz priekšu, un tas, tāpat kā iepriekšējā punktā, sasprindzina jostas daļu, kas attiecīgi ietekmē arī visu mugurkaulu. Ar šo problēmu lieliski strādā visi izklupieni. Ja ir grūti tos veikt, tad tos var pildīt atbalstoties ar rokām pret sienu vai ņemt palīgā dažādus jogas palīglīdzekļus.
  5. Jūs neveicat vingrinājumus mugurkaula pagarināšanai. Iztiept muguru var visdažādākajos veidos. Balsta poza, atbalstoties uz plaukstām vai apakšdelmiem, piemēram, ir vingrinājums, kur šāda muguras iztiepšana iet kopā ar spēka treniņu.

Avots: http://yogajournal.ru/body/practice/forbeginners/pochemu-bolit-spina-5-oshibok-vo-vremya-trenirovok/

Foto: facebook.com/northcarolinayogagirl/

Slow Life
Slow Life
Jogiska dzīvesveida žurnāls, kas raksta par jogu, uzturu, attiecībām un dzīvi caur citu prizmu. Lai iedvesmotu tevi apstādināt ikdienas skrējienu, elpot un dzīvot ar pilnu krūti un izbaudīt dzīvi šeit un tagad.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TheYogaShop. //]]>