image
Dace Keiša / Dev Avtar
01/06/2016
image
Param Dhyan
04/06/2016

Katrinas Budigas jogas super poza ideālai gremošanai

image

Pat jogiem, laiku pa laikam,  ir nepieciešama maza palīdzība gremošanas sistēmas darbības nodrošināšanā. Par laimi, kā saka Katrina Budiga, pareizā poza īstajā laikā var palīdzēt.  Jogas skolotāji Malāsanu jeb pietupienu iesaka veikt tieši tad, kad ir problēmas ar gremošanu un vēdera izeju. (Daži pat iesaka ar kājām uzrāpties uz poda malas, tieši kā Malāsanā.) Šī poza ir viens no labākajiem risinājumiem, ja ir gremošanas problēmas, un to iesaka veikt no paša rīta, tukšā dūšā, tikko pēc pamošanās vai ikreiz, kad jums nepieciešama maza palīdzība.  Piemēram, ja apēsts par daudz ēdiena, vai pārāk daudz bijis svaiga, termiski neapstrādāta ēdiena, vai vienkārši gremošanas sistēma netiek galā ar savu uzdevumu.

Katrīnas Budigas poza gremošanai Malāsana

Sāc stāvus. Pēdas nedaudz platāk ka gurni. Papēžus ievirzi uz iekšu, bet pirkstu galus uz āru. Ceļgals un papēdis ir vienā virzienā. Pietupies pilnībā. Ja ir grūti šo pozu noturēt, zem gurniem vari novietot jogas bloku. Rokas vari novietot sev priekšā, papildus atbalstam, vai arī saliec plaukstas kopā un augšdelmus novieto starp augšstilbiem ceļgala rajonā. Spied plaukstas kopā, aktivizējot spēku rokās.

Avots: http://www.yogajournal.com/poses/yoga-by-benefit/digestion/kathryn-budigs-favorite-pose-digestion/

Kristine Somere
Kristine Somere
Portāla Slow Life dibinātāja. Sertificēta Tibetas Jogas un Yin Yogas skolotāja, kas aizraujas ar dažādiem jogas veidiem, Tibetas Budismu , veselīgu dzīvesveidu un uzturu. Latvijas Jogas Biedrības valdes locekle. Dzīvojusi un mācījusies Londonā, Indijā, Nepālā, ASV un citās pasaules valstīs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TheYogaShop. //]]>