tk2
Ar ko joga atšķiras no jogas terapijas? 4 galvenie terapeitiskas prakses noteikumi.
10/03/2017
5.bilde
5 yin jogas pozas, lai sagatavotu sevi kvalitatīvam miegam
18/03/2017

Laura Celmiņa

liva

Vārds Uzvārds: Laura Celmiņa

Dzīvesvieta/ vieta, kur pasniedz jogu: Rīga/ studijā “KOLORS” un jogas studijā “Vinyasa”

Cik ilgi praktizē jogu: Kopš 2012.gada praktizēju āsanas. Tikai 2016.gada vasarā sāku interesēties par jogas filozofiju, meditāciju, elpošanas vingrinājumiem.

Kādu jogas veidu/s pasniedz: Hatha joga, flow joga, pilates joga.

Mana pirmā jogas nodarbība bija….2012. gadā, kad vienā no savām Zumbas nodarbībām pasniedzēja Katrīna Kalnozola iepazīstināja mūs ar jogu. Tā arī viss sākās.

Mana pirmā motivācija jeb pamudinājums jogas praksei…vēlme iemācīties pareizi izpildīt āsanas. Pēdējos 5 gadus jogas pasniedzēja Tara Stiles ir bijusi un joprojām ir mans vislielākais iedvesmas avots.

Kāpēc es nolēmu kļūt par jogas skolotāju? Pamēģināt pašai vadīt jogas nodarbības bija mana jogas skolotāja Edgara Ancāna ideja. Jau no pirmās reizes sapratu, ka man patīk to darīt. Tā nu ir sanācis, ka mans darbs ir vienlaicīgi arī mans hobijs un neatņemama dzīves sastāvdaļa.

„Praktizēt jogu” man nozīmē… turpināt meklēt ceļu pie sevis. Aizvien labāk attīstīt intuīciju. Ar elpošanas vingrinājumu un meditācijas palīdzību iemācīties savaldīt savu domu plūsmu. Kā arī, protams, uzturēt savu ķermeni labā formā.

Mana mīļākā mantra vai afirmācija ir… “Laime ir tad, kad tas, ko tu domā, ko saki un ko dari ir harmonijā”-Mahatma Gandhi

Mana īpašā jogas poza…(poza ar kuru ir īpaša pieredze, atmiņas utt.) Savu baiļu pārvarēšana praktizējot roku stāju.

Grāmata, kas noteikti jāizlasa ikvienam jogotājam…Ekharts Tolle “Tagadnes spēks” un Džo Dispenza “Atbrīvojies no ieraduma spēka!”

Spilgtākās jogas atmiņas…Pati pirmā manis vadītā jogas nodarbība.

Ja man būtu tikai 1 vēlēšanās – tā būtu…doties ceļojumā uz Indiju vai Havaju salām.

Laimīgākā diena manā mūžā…šodiena :)

Foto no personīgā arhīva.

Kristine Somere
Kristine Somere
Portāla Slow Life dibinātāja. Sertificēta Tibetas Jogas un Yin Yogas skolotāja, kas aizraujas ar dažādiem jogas veidiem, Tibetas Budismu , veselīgu dzīvesveidu un uzturu. Latvijas Jogas Biedrības valdes locekle. Dzīvojusi un mācījusies Londonā, Indijā, Nepālā, ASV un citās pasaules valstīs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TheYogaShop. //]]>