image
6 negaidītas vietas, kur meditēt
26/09/2016
unnamed-1
Kā celt pašvērtējumu!
27/09/2016

Linna Ostrovska

14469235_915320868613009_1217457746_n

Linna ir PiYo Studio radītāja un vadītāja, kas ar sportu nodarbojas jau kopš agras bernības. Daiļslidošana, aerobika (visi tās veidi), pilates, orientēšanās sports, joga ir tikai daļa no sporta veidiem, ar ko Linnas aizrāvusies savas dzīves laikā. Linna ir arī sporta speciāliste ar augstāko izglītība sportā, (Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmija), turklāt viņa ir ne tikai diplomēta trenere, bet arī visu līmeņu sporta pedagogs un izglītības un sporta menedžere,  tāpēc PiYo studijā varat nodarboties ar jogu pavisam droši.

Vārds Uzvārds: Linna Ostrovska

Vecums: Labākais un apzinātākais!

Dzīvesvieta/ vieta, kur pasniedz jogu: Rīga, GALLERIA RIGA PiYo studio, My Fitness un Carnikavā.

Cik ilgi praktizē jogu: Viss jogas ceļš sākās ar pilatēm, tad kopā apmēram 10 gadi noteikti!

Mana pirmā jogas nodarbība bija 8 gadus atpakaļ.

Mana pirmā motivācija jeb pamudinājums jogas praksei bija vēlme apgūt  ko jaunu un noderīgu ķermenim un prātam, kad  sapratu, ka fitness un visi tā virzieni jau ir gana.

Kāpēc es nolēmu kļūt par jogas skolotāju? Par treneri es nolēmu jau kļūt astotajā klasē, visu savu mūžu esmu sportojusi, nodarbojusies ar daiļslidošanu lielāko daļu bērnības, tad vairākus gadus ar orientēšanās sportu. Pēc laika atgriezos pie aerobikas, un nu esmu jau trenere visus 15 gadus!

„Praktizēt jogu” man nozīmē… Atrast laiku sev, elpai un ķermenim, sajust un izjust visu kopumā, kas savukārt sniedz iekšējo mieru, stabilitāti un līdzsvaru prātā un ķermenī…. Varētu turpināt gari.

Mana mīļākā mantra vai afirmācija ir… Vienkārši Om. Tā palīdz koncentrēties uz sevi iekšpusē. Tā ir spēcīga skaņa, kas rada iekšēju mieru. Izmantoju darbā ar sevi, lai savāktos, sakārtotos un tiktu galā ar ārējiem faktoriem, kas izsit no līdzsvara! Iesaku pamēģināt, ieklausīties sevī, lai sajustu šīs skaņas īpašo iedarbību,  terapiju, pat tā varētu teikt!

Mana īpašā jogas poza  ir dejotāj poza, Natarajasana, Lord of Dance jau no bērnības, kad to vajadzēja izpildīt uz slidām, Daudzi daiļslidošanas elementi, pieņemu, ka nāk no jogas!

14463630_915321068612989_1874653558_n

Grāmata, kas noteikti jāizlasa ikvienam jogotājam… Es uzskatu, ka ikvienam, kas vingro, nodarbojas ar jogu vai pilatēm, ir jāizlasa sava iekšējā grāmata… jāatrod savs es….savs aicinājums…. jākļūst patiesam pret sevi. Kāpēc  to saku? Jo ir tik daudz lietas, kurām mēs veltām laiku, ietekmējamies, vadāmies, tērējam savu enerģiju.. Neatlicinot laiku sevis sadzirdēšanai, uzklausīšanai, dzīves dzīvošanai. Katrs nonāk kādā mirklī pie apziņas, ka vajag savādāk…Novēlu nonākt pie sevis, atrast un atklāt savu patieso sevi. Ikvienam, ātrāk un agrāk.

Spilgtākās jogas atmiņas… Neticama miera un skaidrības sajūta ….pēc relaksācijas.

Ja man būtu tikai 1 vēlēšanās – tā būtu… Veselību, saskaņu, mieru un mīlestību it visā, visiem un visur.  Saldi, bet šī mirkļa sajūtas!

Laimīgākā diena manā mūžā… Es nevaru vienu tādu nosaukt, jo dzīve nesastāv no viena mirkļa. Tādas ir daudz, un katru dienu ir kāds mirklis, kad sajūties laimīgs, mazu bērnu māmiņas sapratīs to.  Cilvēki, kas ir savu ceļu atraduši, sapratīs to. Tie,  kas atraduši Savu otru pusi…kad ir sapratne un atklātība, tie arī sapratīs. Es pasakos it visam, kas ir mani aizvedis līdz manai profesijai … Sevi citā vietā es neredzu. Laime ir darīt to, ko Tu MĪLI.

Foto no personiskā arhīva.

Kristine Somere
Kristine Somere
Portāla Slow Life dibinātāja. Sertificēta Tibetas Jogas un Yin Yogas skolotāja, kas aizraujas ar dažādiem jogas veidiem, Tibetas Budismu , veselīgu dzīvesveidu un uzturu. Latvijas Jogas Biedrības valdes locekle. Dzīvojusi un mācījusies Londonā, Indijā, Nepālā, ASV un citās pasaules valstīs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TheYogaShop. //]]>