pexels-photo-211997
7 laimīgas dzīves noteikumi. Iesaka Dīpaks Čopra
09/12/2016
_97a3438
“Topi Vesels ar mājas ēdienu”, Ance Anna Šternberga
12/12/2016

MATTEL BARBIE ENDLESS MOVES DOLL

mtdhl81alg

barbie-endless-moves-doll-friend-with-blue-topAtceros, cik grūti man bija izvēlēties savu pirmo un vienīgo Bārbiju bērnībā. Es ilgi stāvēju un skatījos, nevarēdama izvēlēties starp bārbiju lillā un koši zilā kleitā. Izvēle bija mokoša, man abas likās vienlīdz skaistas. Kad pārbraucu mājās, domāju, ak, nu kāpēc neņēmu to otru?! Šķiet, šī dilemma starp vienu un otru ir diezgan ikdienišķa arī šobrīd, kad domāju, ko gan saviem mazajiem uzdāvināt ziemassvētkos. Kā gan orientēties lielajā piedāvājumu klāstā?

Kad, blandoties pa kāda vietējā interneta veikala lapu rotaļlietu sadaļu, ieraudzīju šīs aktīvās lelles, radās ideja, ka šī būtu ļoti laba dāvana meitenēm. Kā nekā, labs piemērs vienmēr ir iedvesmojošs. Manējie gan jau esošās Bārbijas un Kenus liek gan plank pozās, gan špagatos, gan citās pozās,  taču „parasto” bārbiju kustību amplitūda ir ļoti ierobežota.  Šīm lellēm ir kustīgākas locītavas, tāpēc tās var veikt arī dažādas āsanas, kā koka poza, kamieļa poza, dejotāja poza un daudzas citas, kā arī  salikt rokas sānos un saliekt elkoņus. Es nesauktu tās par jogas bārbijām, bet gan par aktīva dzīvesveida piekritējām, kam patīk rūpēties par savu ķermeni.

26fa2f0b-0bf3-4a1b-aa08-c4fe9b3e8faa-jpg-w480

barbie-made-to-move-doll-ptru1-22232965dt

e26a68a0-36f2-4a13-a411-e3096a3c8afb-jpg-w480

 

 

Ja Bārbija tika pieminēta vēstulē ziemassvētku vecītim, tad, iespējams, šī būtu jauka izvēle visām mazajām sportistēm, un ne tikai.

Iespējams, tas ir labs veids kā mācīt jogu bērniem. Jautri, interesanti un caur rotaļāšanos.

Kristine Somere
Kristine Somere
Portāla Slow Life dibinātāja. Sertificēta Tibetas Jogas un Yin Yogas skolotāja, kas aizraujas ar dažādiem jogas veidiem, Tibetas Budismu , veselīgu dzīvesveidu un uzturu. Latvijas Jogas Biedrības valdes locekle. Dzīvojusi un mācījusies Londonā, Indijā, Nepālā, ASV un citās pasaules valstīs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TheYogaShop. //]]>