pexels-photo-374632
Kā atbrīvoties no stereotipiskās domāšanas?
27/12/2017
gayatri-mantra_146165285496_650_042616121156
Mantra OM veselībai un priekam
28/12/2017

Mīlestība ir nevis tas, ko jūs atrodat, bet tas, ko jūs izvēlaties…

pexels-photo-256711

Iemīlēties, mīlēt, mīlēt mūžīgi – tie ir atsevišķi stāvokļi, taču tie nav atdalāmi viens no otra. Katrs no šiem etapiem īstai mīlestībai ir nepieciešams. Ja atņemsim kādu no šiem posmiem šajā vienādojumā, tad rezultātā tā vairs nebūs mīlestība. Šeit arī ir problēma. Kāpēc vienas attiecības jau no paša sākuma ir lemtas neveiksmei, kamēr citas ilgst ļoti ilgi? Kāpēc dažas attiecības vispār nekad nebeidzas? Es teiktu, ka cilvēki vienkārši nesaprot katra šī mīlestības etapa svarīgumu. Jums ir jāiemīlas, lai mīlētu un jums ir jāmīl, lai pilnībā veltītu savu mīlestību vienam cilvēkam uz visiem laikiem. Tā ir dabiska notikumu secība un tā būs vienmēr.

Lielākā daļa cilvēku tic, ka mīlestību ir jāatrod. Es nepiekrītu.   Ir jāatrod kāds, kas ir mīlestības cienīgs. Taču pašu mīlestību meklēt nevajag. Jo tā neeksistē pat tad, kas jūs sastopat sava mūža mīlestību. Tā atnāk vēlāk. Ir vajadzīgs laiks, lai to attīstītu, nostiprinātu un saglabātu. Mīlestība neatnāk viegli. Un tieši ticība tam, ka mīlestībai ir jābūt bez piepūles arī salauž cilvēkiem sirdis. Tieši tāpēc izjūk laulības un attiecības. Tieši tāpēc daži zaudē ticību mīlestībai.

Galu galā mīlestība ir lēmums. Jums ir apzināti jāpieņem lēmums, ka jūs mīlat šo konkrēto cilvēku un jums šis lēmums ir jāpieņem līdz jūsu kopdzīves galam. Mīlestība nav tas, ko jūs atrodat, bet tas , ko jūs izvēlaties. Un es varu to pierādīt.

1. etaps: kad jūs iemīlaties

Reti notiek tā, ka mēs iemīlamies un paši to nepamanām. Tā tomēr nav Amora bulta, kura negaidīti ietriecas sirdī. Parasti mēs daudz domājam par cilvēku, par to, ko nozīmē viņa raidītie signāli, vārdi, žesti un attiecīgi mēs pieņemam lēmumu ļaut sev iemīlēties šajā cilvēkā.

2. etaps: kad jūs mīlat.

Mīlestība sākas, kad pāriet eiforija no pirmā etapa – iemīlēšanās. Jūs aizvien domājat par cilvēku, rūpējaties par viņu, visu laiku vēlaties būt kopā ar viņu. Taču jūtu intensitāte vairs nav tik spēcīga. Šīs psiholoģiskās un hormonālās pārmaiņas arī ir tās, kas cilvēkus biedē. Daudzi sāk šaubīties par savām jūtām. Viņi domā, vai esmu kopā ar pareizo cilvēku, vai šī ir īsta mīlestība? Un tad jūs nolemjat – turpināt vai nē? Attiecīgi, mīlestība atkal ir izvēle.

3. etaps: kad jūsu mīlestība ilgst daudzus gadus.

Šajā posmā jūs jau paši saprotat, ka mīlestība ir izvēle. Jūs esat izgājuši cauri daudz kam, bet esat nolēmuši palikt kopā. Ja nebūtu šīs jūsu izvēles un attiecīgās rīcības, tad nebūtu arī nekādas mīlestības.

**

Mūs māca, ka mīlestībai ir jāatvieglo mūsu dzīve. Ka ir vienkārši jāatrod piemērots cilvēks un atnāks laime. Tā arī ir galvenā problēma. Ja mūs mācītu, ka mīlestībā ir jāiegulda pūliņi, ka tā pieprasa apzinātu centību un uzticību, tad mūsu sirdis tik bieži nebūtu salauztas. Kamēr jūs paši nenolemsiet mīlēt, kamēr jūs neizvēlēsieties mīlestību, jūs nekad nebūsiet laimīgi.

Avots: http://soulpost.ru/pochemu-lyubov-eto-ne-to-chto-vy-naxodite-a-to-chto-vybiraete-2/

Tulkoja Slowlife

Slow Life
Slow Life
Jogiska dzīvesveida žurnāls, kas raksta par jogu, uzturu, attiecībām un dzīvi caur citu prizmu. Lai iedvesmotu tevi apstādināt ikdienas skrējienu, elpot un dzīvot ar pilnu krūti un izbaudīt dzīvi šeit un tagad.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TheYogaShop. //]]>