12248780_694613830639274_22592332_n
Jogas skolotājs tuvplānā – Anna Makarova
12/11/2015
unnamed (2)
Jogas skolotājs tuvplānā – Malvīne Lapiņa
14/11/2015

Piektdiena, 13.datums – no kā šodien ir vērts baidīties!

black_cat_2_hd_widescreen_wallpapers_10

Jau trešo reizi šogad 13. mēneša datums iekrīt piektdienā. Tas daudziem liekas biedējoši un mistiski. Vai ir pamats bažām? Kādas vibrācijas nesīs šī diena? Un ko vislabāk šodien darīt, lai sasniegtu labāko rezultātu?

Piektdiena – Nedēļas pēdējo darba dienu kūrē Venēra jeb Šukra. Piektdienās cilvēki meklē laimi. Šukra kūrē komfortu, labsajūtu, uzplaukumu, romantiku, baudas, seksu, jutekliskumu, partnerību un dažāda veida maģijas. Nav pārsteigums, ka cilvēki tieši piektdienas vakaros vēlas doties izklaidēties un atpūsties. Piektdiena ir lieliski piemērota, lai tiktos ar draugiem, jautri tērzētu, baudītu ēdienu un dzērienus. Dzīves svinēšana piektdienā lieliski piestāv arī no debesu atbalsta puses.

13 – cipars numeroloģiski allaž tiek skaitīts līdz vienam ciparam, tādejādi biedējošais 13 summā kļūst par 4 un tā ir atbilde visām bailēm. Jo 4 pēc savas būtības ir visīstākās bailes. 4 kūrē mistiskā planēta jeb graha Rahu, kas nav reāla, bet ir ēnu planēta un uz šo dzīvi nes lielu daļu citu dzīvju karmas. Viss ārzemnieciskais, neparastais. Nestandarta, neordināra rīcība un domāšana. Nenoteiktība, neapmierinātība ar esošo un iegūto. Ilūzija un virtuālā realitāte. Viss mākslīgais un ekstravagantais. Tas nozīmē, ka 13. datums iedveš bailes, kas ir iracionālas un bez pamatojuma. Bažas tādā dienā dara tas, ka iztrūkst prieka un apmierinājuma tajās lietās un notikumos, kas citkārt dod prieku. Tas rada trauksmi un nemieru.

317 gada diena – summā tas veido 2. Šo ciparu kūrē Mēness jeb Chandra. Tas balsta visu cilvēka apziņu un saprātu. Tas tieši ietekmē emocijas un atnes iepriekšējo dzīvju iespaidus. Rada nepatstāvību un vēlmi paļauties. Atraisa fantāziju un juteklību. 2 allaž meklē savu otro pusi, tādejādi šodien cilvēki ir izmisuši par savu pozīciju dzīvē, jo nereti, lai arī esot partnerattiecībās, cilvēks tā īsteni ir viens. Un tas rada svārstības emocijās šodien un liek alkt ko vairāk.

Kopumā sanāk, ka šodienas bailes un bažas ir ļoti individuālas. Un no kā šodien ir jābaidās? No sevis! Jo katrs pats mēs sev esam visneatklātākais dārgakmens, kuru noslīpējot iespējams iegūt bagātību. Bet bailes ir tās, kas ierobežo izaugsmi un nosprauž robežas dzīves iespējās un vēlmēs. Tādejādi cilvēks pats sev kļūst par vislielāko sargu un vagaru. Bailes mīt katra galvā un apziņā un rezultējas tikai ar individuālās karmas nosacījumiem. Bailes ir iracionālas, tas nozīmē, ka reāla pamata viņām nav, bet to uzmācīgais raksturs var liegt šodien saskatīt reālās iespējas un izejas no šī sastrēguma stāvokļa.

Lai kompensētu šodienas vibrācijas, rekomendēju nēsāt gaišu apģērbu, kas var būt visās varavīksnes krāsās. Valkāt sudraba rotaslietas. Vairot sevī skaistumu un eleganci. Rūpēties par miesas tīrību. Iet dejot vai darīt citas radošas lietas un nodarboties ar mākslu. Uzturā lietot pupas. Iegādāties baltus ziedus ar reibinošu smaržu. Neļaut partnerim vakarā staigāt ar basām kājām.

Vēdiskā astroloģija, līdzīgi kā gaisma, izgaismo tumsonību, un transformējot to, piedāvā pašrealizācijas ceļā tiekties uz dzīvi, kas aizrit saskaņā ar dabas un Dieva likumiem. Balstoties uz matemātiski precīzām zināšanām par laika cikliem, kuri uz visu dabas transformāciju pamatā, skaidro dabas likumu ietekmi uz cilvēku dzīvi. Tādejādi datuma un dienas ietverošās vibrācijas ir iespējams izanalizēt, ņemot vērā ciparu vibrācijas, kas summējas dienas, datuma un gada cipara skaitlī.

Vēdiskā astrologa uzdevums ir atrast izeju no laikmeta gara tumsonības, ar zināšanu palīdzību rast apgaismības ceļu uz sevis realizēšanu.

Mazinot cilvēka bailes, nenoteiktību, šaubas, bažas un nemieru par nākotni, sava uzdevuma apzināšanās ļauj kliedēt maldu un neziņas miglu.

 

Inese Dāvidsone – vēdiskā astroloģe

www.astrologika.lv

Inese Dāvidsone
Inese Dāvidsone
Hennas māksliniece – www.HennaGuru.lv un konsultējoša Vēdiskā astroloģe - www.astrologika.lv. Akadēmiski ieguvusi filozofijas bakalaura grādu (Bc.phil.), MBA biznesa vadības administrācijas maģistra grādu (Mg.oec.) un šobrīd raksta doktora disertāciju biznesa vadības specialitātē par tēmu – Dzīvesveida bizness, kā ilgtspējīgas attīstības pamats Latvijā (PhD.oec.cand). Dvēseli veldzē jogā, ceļojumos, šovbiznesā, dejošanā, gleznošanā un dzīves būtībā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TheYogaShop. //]]>