unnamed (2)
Jogas skolotājs tuvplānā – Malvīne Lapiņa
14/11/2015
1-photo-1441943250180-ea34e997ffad
Why karma is not a bitch jeb ir jāsāk domāt ne tikai par saviem darbiem un vārdiem, bet arī par domām…
15/11/2015

Radi savu īpašo jogas paklāju pats

rolled-custom-mats

Jogas paklājiņš ir ikviena jogas praktiķa svarīgs aksesuārs. Vēl vairāk. Jogas paklājiņš var kļūt tavs uzticamākais draugs, kurš būs kopā ar tevi gan ik reiz, kad tu nodosies jogas praksei.  Neatkarīgi no tā, vai esi iesācējs vai jau ilgstošs praktiķis, noteikti būsi pamanījis, ka neskatoties uz to, ka lielākajās jogas studijās jogas paklājiņi tiek nodrošināti,  liela daļa praktizētāju izvēlas jogot uz saviem īpašajiem jeb individuālajiem paklājiem. Kāpēc tā? Iemesli ir dažādi. Pirmkārt, higiēniski apsvērumi, jo lai arī studijās paklāji tiek regulāri tīrīti, savs paklājs noteikti būs higiēniskāks un brīvāks no baktērijām.  Otrkārt – tīri enerģētiski uz sava paklājiņa jogojas citādāk, tas uzkrāj tavu pieredzi un arī mums rodas daudz atmiņu tieši ar šo paklāju. Treškārt, jogojot uz sava paklājiņa mēs zinām, ko no tā var sagaidīt. Mēs zinām, kāda ir tā virsma, zinām, vai paklājs ir stabils, kā arī zinām, cik biezs tas ir, un zinām arī, kā to pielietot konkrētās āsanās.  Šobrīd tirgū ir ļoti daudz dažādu jogas paklāju, gan ekoloģiskie, gan tādi, kuriem ir mūža garantija,  un izrādās ir arī tādi, kuru dizainu tu vari pilnībā radīt pats.  Vai tas nav lieliski? Manuprāt, tie, kuriem ļoti patīk būt unikālu lietu saimniekiem, patiks arī šī iespēja tikt pie jogas paklājiņa, kāds nebūs nevienam citam pasaulē! Lieliska dāvana mīļotajam cilvēkam, draugiem un jebkuram,kas nodarbojas ar jogu. Un, protams, tas ir ideāls variants jogas studijām, veikaliem un citām kompānijām, kas vēlas radīt jogas paklājus ar savu logo vai firmas nosaukumu.

Šobrīd šie paklāji ir ļoti populāri Amerikā, kur to iecienījuši gan jogas praktiķi, gan slavenības, gan korporatīvās kompānijas, piemēram Sanfrancisko lidosta, kas savu jogas telpu aprīkojusi ar šiem jogas paklājiem.

Daži jogotāji paklājā iestrādā savu vārdu vai iniciāļus, tādējādi nodrošinot to, ka tas nekad nebūs sajaucams ar cita jogotāja paklāju. Ir iespējams  izvēlēties gan paklājiņa krāsu, kā arī krāsu toni, kurā veikt paklāja apdruku.

Ir pieejamas 20 dažādas jogas paklāju krāsas un  23 krāsas paklāju apdrukai. Šie paklāji ir 6.2mm biezi un tiem ir standarta izmērs. Tā virsma ir ļoti stabila, nodrošinot to, ka aktīvi jogojot un svīstot, tu neslīdēsi, un pats galvenais, tā sastāvā nav latekss.  Visi paklāji tiek iepakoti kā dāvanas, lentīti pieskaņojot paklāja krāsai.

Nezini, ko dāvināt svētkos? Iespējams,  vislabākā dāvana svētkos būs unikāls jogas paklājs ar tevi radītu, īpašu dizainu?  Tu vari radīt arī pats savu vēstījumu un pat zīmējumu, kas padarīs tavu dāvanu par patiesi unikālu. Viena paklāja cena ir 45 $.

 

KATRAM PAKLĀJAM IR NEPIECIEŠAMA ARĪ SOMIŅA

Un tas vēl nav viss. Ir iespēja pasūtīt ne tikai pašu jogas paklājiņu,  bet arī tam atbilstošu un piemērotu somu, lai tev vienmēr būtu ērti to paņemt sev līdzi.

Uzzini vairāk viņu FB lapā,  vai oficiālajā mājas lapā.

Foto no http://www.mycustomyogamat.com/

Kristine Somere
Kristine Somere
Portāla Slow Life dibinātāja. Sertificēta Tibetas Jogas un Yin Yogas skolotāja, kas aizraujas ar dažādiem jogas veidiem, Tibetas Budismu , veselīgu dzīvesveidu un uzturu. Latvijas Jogas Biedrības valdes locekle. Dzīvojusi un mācījusies Londonā, Indijā, Nepālā, ASV un citās pasaules valstīs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TheYogaShop. //]]>