image
Grūtību pārvarēšana: 3 vienkāršas tehnikas
25/09/2016
unnamed-1
Kā celt pašvērtējumu!
27/09/2016

6 negaidītas vietas, kur meditēt

image

Ar meditāciju var un vajag nodarboties it visur, ne tikai apsēžoties uz speciālā meditācijas spilvena. PIedāvājam dažas netradicionālas vietas meditācijai.

1. MAŠĪNĀ

Meditēt mašīnā ir lieliski, tapēc, ka tur ir klusi, sillti, droši un ērti (tas gan ir atkarīgs no tā, kurā rajonā  apstāsieties, lai pameditētu).  Rekomenējam novilkt apavus, un nedaudz atgāzt atpakaļ krēsla atzveltni. Var mašīnā turēt segu vai šalli, lai apsegtos ar to nepieciešmības gadījumā, vai uzliktu uz pleciem. Šis variants ir lieliski piemērots cilvēkiem, kas daudz aika pavada ceļā. Kā arī tiem, kuriem bieži vien nākas kādu gaidīt mašīnā, piemēram, bērnus no skolas utt. Kā arī tiem, kas strādā birojā, kurā ir grūti atrast vietu vientulībai.

2. SABIEDRISKAJĀ TRANSPORTĀ

Ja jūs bieži izmantojat sabiedrisko transportu, tas nozīmē, ka jūsu laiks, ko pavadat ceļā, arī ir īstais laiks meditācijai. Tā vietā, lai Facebook lasītu jaunākos notikumus, iekārtojieties ērtāk, ielieciet austiņas, lai klausītos mierīgu mūziku un/ vai uzlieciet saules brilles, lai ārējā pasaule jūs netraucētu. Galvenais nepalaidiet garām savu pieturu!

3. BAZNĪCĀ VAI TEMPLĪ

Atrodiet baznīcu netālu no savas darba vietas, skolas vai mājām un ieiejiet tur tad, kad nav dievkalpojuma. meditatīvā atmosfēra un klususms tur ir nodrošināti, un jūs neviens netraucēs.

4. PARKĀ

Ja laika apstākļi to atļauj, ir jauki pasēdēt parkā un pameditēt. Uz soliņa, vai zālītē. Maksimālam komfortam ir svarīgi, lai mugura tiktu atbalstīta. Varat atbalstīties ar muguru pret koku, piemēram. Tāpat sēdiet tā, lai acīs spoži nespīd saule, jo tas traucē koncentrēties.

5. GRĀMATU VEIKALOS UN BIBLIOTĒKĀS

Šodien daudzās grāmatnīcās ir vieta, kur var apsēsties un palasīt grāmatu, un tas nozīmē, ka var arī pameditēt. Gadās, protams, ka lielos veikalos ir daudz cilvēku un liels troksnis, tad labāk dot priekšroku bibliotēkai.

6.UZGAIDĀMĀS ZĀLES

Lidosta, poliklīnika, zobārsta kabinets, notāra birojs – ja jūs kaut kur sēžat un gaidāt, var izmantot šo laiku meditācijai.

Tādā veidā,  atnākot uz jebkuru vietu, jūsu pirmā doma viemēr būs – kur šeit varētu pameditēt?

Avots: http://yogajournal.ru/body/practice/meditation/6-neozhidannykh-mest-dlya-meditatsii/

Slow Life
Slow Life
Jogiska dzīvesveida žurnāls, kas raksta par jogu, uzturu, attiecībām un dzīvi caur citu prizmu. Lai iedvesmotu tevi apstādināt ikdienas skrējienu, elpot un dzīvot ar pilnu krūti un izbaudīt dzīvi šeit un tagad.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TheYogaShop. //]]>