image
Auzu pārslu, lēcu un dārzeņu bļoda sātīgām brokastīm
09/07/2016
image
Ātrais un veselīgais jāņogu ievārījums ar čia sēklām, svaigēdājiem un vegāniem
13/07/2016

6 veidi kā attīrīt savu dzīves telpu

image

Viss, kas ir mums apkārt, ir enerģija, un visam piemīt informatīvs lauks, gan negatīvs, gan pozitīvs. Tāpēc ir vērtīgi laiku pa laikam veikt savas telpas attīrīšanu, kas ļauj “restartēt” sistēmu un dzīvi kopumā. Detoksu mājās parasti veic ar tādu pašu mērķi un tiem pašiem instrumentiem, kā ķermeņa attīrīšanu.

Veco, negatīvo enerģiju attīrīt palīdz:

SĀLS

Vienkārš uzberiet nelielā daudzumā uz grīdas jūras vai parasto vārāmo sāli, nogaidiet aptuveni stundu, pēc tam ar putekļsūcēju iztīriet.  Izmantojiet aptuveni 3-6 karotītes sāls vidēja izmēra istabai. Sāls kristāliem piemīt pārsteidzoša daba veicināt veco programmu attīrīšanos (atcerieties, kā jūs jūtaties pēc vannas ar sāli). Ar telpu notiek tas pats, sāls nodzēsīs visu veco, nevajadzīgo un negatīvo no energolauka.

KĀRTĪBA JŪSU MĀJAS ENERGOLAUKĀ

Izmetiet ārā visus krāmus. Visas vecās lietas var glabāt milzum lielu negatīvās enerģijas daudzumu, tāpēc droši atbrīvojieties no tādām lietām kā vecie žurnāli un apģērbs, kuru nevalkājat. Traukus, kurus nelietojat un grāmatas, kuras nav lasāmas. Un vecos plānotājus. Vecās mēbeles, kaitinošie skapji, dīvāni, un tik nevajadzīgie gandrīz vai antikvārie nevajadzīgie galdiņi. Visas virsmas, žurnālu galdiņi, palodzes, skapju atvilknes un plauktiņi, pusdienu galdi. Ieviesiet kārtību tur visur, un atbrīvojieties no nevajadzīgām lietām.

TROKŠŅU EFEKTI

Tieši šo tehniku senos laikos izmantoja Ķīnā (salūtu, bungu cīņas utt.) Un viss tikai tāpēc, ka skaļš troksnis ir spējīgs attīrīt enerģētiskās struktūras. Tiek uzskatīts, ka Daba izmanto šo paņēmienu negaisa laikā, un it kā attīra telpu. Nedomāju, ka smagā metāla akordi ir tas, kas palīdzēs, taču skaļa bungu mūzika, gongi un citas skaņas noteikti palīdzēs.

GARĪGĀ MŪZIKA

Garīgai mūzikai ir augstas vibrācijas, kam piemīt spēks attīrīt negatīvās enerģijas. Vienkārši ieviesiet to sev kā likumu, kad jūs meditējat, ieslēdziet mūziku, piemēramDevu Premal vai Anandu, vai jebkuru citu garīgu mūziku.

MĒBEĻU PĀRVIETOŠANA

Jebkura kārtības maiņa telpā liek enerģētiskām struktūrām izklīst. Tā kā savā ziņā tā ir noteikta attīrīšanās, radot jaunu telpu pozitīvai enerģijas plūsmai.

DZĪVIE AUGI

Piepilda telpu ar skābekli un ienes mājās pozitīvu enerģiju.

Avots: http://organicwoman.ru/7-sposobov-ochistit-dom-ot-negativnoy-ye/

Slow Life
Slow Life
Jogiska dzīvesveida žurnāls, kas raksta par jogu, uzturu, attiecībām un dzīvi caur citu prizmu. Lai iedvesmotu tevi apstādināt ikdienas skrējienu, elpot un dzīvot ar pilnu krūti un izbaudīt dzīvi šeit un tagad.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TheYogaShop. //]]>