woman_in_nature-wallpaper-1366x768
Kāpēc sievietēm jāvalkā gari svārki un kā mums traucē apakšveļa
25/09/2015
IMG_d0da344664ff59a780f98730527ef9da
Gardā biezpienkūka
28/09/2015

Grauzdētu mandeļu sviests

IMG_d3b42d37d3e80672200621afbff46d35

Kad es pirmo reizi gatavoju mandeļu sviestu, pagāja gandrīz 2 stundas līdz es tiku pie gala rezultāta. Kad es pamēģināju šo recepti, es biju sajūsmā par to, cik ātri tas notika, pats malšanas process aizņēma burtiski pāris minūtes, un kas par garšu! Kopš  tā brīža, es mandeles vienmēr apgrauzdēju un manā ledusskapī gandrīz vienmēr ir burciņa mandeļu sviesta.  Pirms došanās uz jogas skolotāju apmācībām es vienu tādu pagatavoju līdzņemšanai un droši varu teikt, ka tas ir kārums, kas spēj apmierināt gan izsalkumu, gan kāri pēc našķiem, turklāt dod sāta sajūtu uz ļoti ilgu laiku. Es to ēdu tāpat ar karoti no burciņas, vai uzsmērējot uz banāna vai ābola, bet tas lieliski garšo arī uz maizes, pie putras, dažādos svaigēdāju kārumos, pie smūtijiem un kā sastāvdaļa dažādos saldumos. Lietošanas iespējas ir neierobežotas, turklāt pieliekot dažādas garšvielas mainīsies arī garša, (piemēram kanēli, vaniļu, muskatriekstu utt.)

SASTĀVDAĻAS

  • Svaigas mandeles (1-2 krūzes)
  • Šķipsniņa sāls

PAGATAVOŠANA

  1. Iesildi cepeškrāsni līdz 180 grādiem un liec mandeles uz 10 minūtēm apgrauzdēties. Izvēlies ROAST funkciju.
  2. Izņem ārā un ļauj nedaudz atdzist.
  3. Liec virtuves kombainā, pievieno šķipsniņu sāls un mal visu kopā.  Viss process aizņems burtiski dažas minūtes, ilgums ir atkarīgs no mandeļu daudzuma.

Foto: Kristīne Somere

 

Kristine Somere
Kristine Somere
Portāla Slow Life dibinātāja. Sertificēta Tibetas Jogas un Yin Yogas skolotāja, kas aizraujas ar dažādiem jogas veidiem, Tibetas Budismu , veselīgu dzīvesveidu un uzturu. Latvijas Jogas Biedrības valdes locekle. Dzīvojusi un mācījusies Londonā, Indijā, Nepālā, ASV un citās pasaules valstīs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TheYogaShop. //]]>