111
Kā palielināt ķermeņa lokanību ar jogas palīdzību?
21/04/2017
IMG_20170427_111639
Saldā kartupeļa brokastu maizītes, bez gluteīna, vegāniskas
30/04/2017

Kā sameklēt mīlestību – gan attiecībās, gan pašam sevī .

pexels-photo-337090

Šis raksts nojauc stereotipus, kas gadiem ilgi traucē mums izveidot stabilas, ilgstošas un laimīgas attiecības.

Sieviete meklē mīlestību, tā meklē sev partneri dzīvei. Mūsdienu informācijas apjomā sieviete zina daudz, bet dažkārt tieši tas TRAUCĒ sievietei izveidot dziļas un emocionālas attiecības, jo viss tiek darīts balstoties uz kādu TEORIJU vai gūtajiem iespaidiem filmās, vai pat dzimtā.

Mums ir jāpārtrauc iet pa nepareizajiem ceļiem, kur lielākā daļa sieviešu iet. Bieži šie ceļi noved pie strupceļa, kad ir skaidri redzams, ka neviens no padomiem nedarbojas. Sievietes domā, ka dara visu, lai iegūtu mīlestību, bet patiesībā atgrūž vīriešus. Šie modeļi liedz vīrietim savienoties ar Tevi – dziļi un emocionāli, tāpēc attiecības ir tikai īslaicīgas vai arī nekad pat īsti nav bijušas īstas. Viss, ko šīs sievietes satiek ir “spēlētājs” vai draudziņš, vai vīrietis īslaicīgam romānam, kas dodas ceļā uz īsto mīlestību. Un mums ir jābeidz iet pa to ceļu, tūlīt pat!

18217617_10155407447469883_456208143_n

Tu mirdzi sarunas laikā, un jums ir daudz kā kopīga, jūs lieliski pavadāt laiku, bet… Tu iekšēji juties vīlusies, jo “ķīmija” neveidojas un Tu nevari saprast kāpēc? Tas tāpēc, ka tad, kad sieviete mēģina savienoties ar vīrieti caur viņa PRĀTU, viņš nejūt vispār neko! Tā viņam ir kā biznesa tikšanās un tiek aizmirsta, tiklīdz tā beidzas. Protams, viņam var patikt “būt ar Tevi”, viņš var priecāties par kopīgi pavadīto laiku, bet viņš nekad nejūtīsies AIZKUSTINĀTS, savienots ar Tevi dziļi emocionāli.

Pretēji tam, kā daudzas sievietes uzskata, vīrieši nepieķeras pie fiziskā ķermeņa, pat, ja tas tiešām ir brīnišķīgs. Sociālie mēdiji kaut kā nemanāmi ir iestāstījuši mūsu zemapziņām, ka sievietēm, kam ir skaists ķermenis, jaunākās kleitas un patīk izrādīt savu fizisko ķermeni, ir lielākas iespējas dabūt mīlestību – ka tieši tas, ir tik ļoti svarīgi vīriešiem.

Bet tā nav. Tā ir tikai maza daļa no kopējās bildes.

Skaists fiziskais ķermenis var sievietei iedot labas seksuāli – romantiskas, bet diemžēl, īslaicīgas attiecības. Tas negarantēs ilglaicīgas un laimīgas attiecības. Beigās būsi ar salauztu sirdi un ar stingru apņēmību sportot vairāk, uzvilkt vēl īsākus svārkus. Jo tā sajūta, ka viņš Tevi – TAVU ĶERMENI nemīl, ir pazemojoša Tev pašai.

Sievietei ir ļoti svarīgi dalīties ar vīrieti savos GARĪGAJOS uzskatos, pastāstīt par jaunāko semināru un izlasīto grāmatu, uzaicināt uz ceļojumu uz Indiju.

Un tas ir TIK VIEGLI sajaukt šo vienkāršo draudzīgo saikni, kas rodas tāpēc vien, ka esat vienā biedrībā vai garīgā ceļa posmā, ar tiešām dziļu emocionālu saikni. Varbūt jūs iepazināties vienā garīgajā seminārā, bet tas nenodrošina to, ka jūs abi būsiet dziļi emocionāli saistīti.

Labākajā gadījumā starp Jums izveidosies dziļa draudzība. Viņš stāstīs visiem, kāda lieliska sieviete Jūs esat, bet viņš par Jums nesapņos kā par savu sievu vai partneri.

pexels-photo-289237

Lai savienotos ar vīrieša sirdi – emocionālā līmenī, tā, lai viņš justos piesaistīts Jums, dievinātu Jūs tieši tā, kā esat to pelnījušas – mums sievietēm ir jājūt MŪSU PAŠU SIRDS. Sirds centram jeb ANAHATA čakrai ir jābūt aktīvai un atvērtai. Tas liks jebkuram cilvēkam Jūs mīlēt, par to’, kas Jūs esat. Kolīdz vīrietis jutīs Jūsu sirdi, viņš atvērs arī savējo, izveidojot sirds – sirds savienību, kas ļaus Jums atklāt savas sajūtas, un caur šīm sajūtām atklāsies šī sievišķīgā un īpašā, tieši Jums piemītošā daba.

Sievietes bieži ir sev iegalvojušas, ka vīriešiem nepatīk emocijas, bet patiesība ir tāda, ka vīrieši MĪL emocijas. Viņš ilgojas pēc sievietes, kas ļaus viņam izjust viņa paša dziļākās emocijas, jo vīrietis ir darba cilvēks, viņam savas emocijas ir svešas. Sieviete ir kā katalizators, lai viņš spētu izprast pats savas jūtas. Tāpēc, ja Tu, sieviete, neesi kontaktā ar savām sajūtām, viņš nejutīsies drošs izpaust brīvi savējās.

Tas triks ir iemācīties KĀ izpaust emocijas. Tie ir vārdi, kas ļaus vīrietim pietuvoties burvīgā veidā tuvāk mūsu sirdij. Parasti mūsu sajūtas mēs izpaužam tā, ka tās vīrietim izklausās sastingušas, teorētiskas, kritiskas –tādas, kas nesaslēdzas ar vīrieša sirdi.

Ja Tu parādi viņam, ka esi saiknē pati ar savu sirdi un izpaud savas emocijas pilnībā nebaidoties, viņš jutīsies drošībā blakus Tev.

Mācīties kā saslēgties ar vīrieša sirdi ir daudz, daudz vieglāk nekā visa tā izlikšanās, organizēšana un analizēšana, ar ko mēs parasti nodarbojamies, lai iegūtu mīlestību un piesaistītu vīrieti mums. Patiesībā, nav vajadzīgs nekāds “darbs” mīlestībā. Viss, kas vajadzīgs ir daži vienkārši grūdieni mūsu vārdos un ķermeņa valodā, kas vairāk parāda jūs pašus. Bez tēlošanas. Bez izlikšanās cenšoties būt labākai nekā Jūs patiesībā esat.

Kāpēc mēs dzenamies pakaļ vīriešiem?

Kad Tu dzenies pakaļ vīrietim, Tu viņu ne tikai neapzināti atgrūd, bet beigu beigās nedod viņam pat iespēju izteikties par to, kā viņš patiesībā jūtas Tev  blakus.

Protams, tas ir šausmīgi – sēdēt un klusēt; skatīties kā “sapņu” vīrietis lēni slīd prom. Mēs taču tikai gribam paziņot vīrietim, ka esam ieinteresētas. Mēs padarām viņam šo ceļu ļoti vieglu un sevi brīvi pieejamu. Mēs gribam izskatīties entuziastiskas un nedaudz vieglprātīgas. Tā, lai viņš nepadomā, ka esam sarežģītas un ar smagu raksturu.

Mēs it kā zinām, ka nevajadzētu dzīties viņam pakaļ, bet tomēr mēs to darām veidos, kurus pat neapzināmies, nenojaušot,  ka tie ir kaitīgi.

Mēs domājam, ka būt “draudzīgai” ir veids, kā mēs parādam savu interesi vīrietim. Mums māca, ka, ja mēs izturēsimies “auksti” un parasti, vīrietis mūs neievēros, nesapratīs, ka mums patiesībā viņš interesē.

Bet, patiesībā, mēs dzenamies viņiem pakaļ. Un to darot, mēs vīrietim liekam pagriezties un doties pretējā virzienā. Kurš ir redzējis, ka medījums skrien pakaļ medniekam?  Viņš jūtas, ka viņu apdraud agresīva sieviete, un tas viņu neiedvesmo nākt Tev tuvāk un iepazīties vairāk, kur nu vēl emocionāli atvērties. Šeit ir dažas lietas, kas mums liekas ļoti “draudzīgas” un pilnīgi nevainīgas, bet patiesībā nozīmē vien to, ka mēs dzenamies viņam pakaļ:

  • Šī banālā lieta – zvanīt viņam pirms viņš piezvana. Nu, piemēram, zvanīt tad, kad Tu esi izlasījusi vai dzirdējusi kaut ko interesantu, vai  Tu zini, ka būs kāds interesants koncerts vai filma utt. Un trakākais –  zvanīt, lai pajautātu, kāpēc viņš nav tev piezvanījis.
  • Meklēt kontaktus – rakstīt e-pastu, īsziņas, sociālajos tīklos aktīvi uzmeklēt un rakstīt, nosūtīt viņam mīļas kartiņas, bildītes, braukt garām viņa mājai. Dažādi veidi kā var veidot kontaktus. Viņam liksies, ka Tu viņu izseko. Šis, protams, ir banāli, bet sievietes tā dara.
  • Veidot ieteikumus vai plānus, uzlūdzot viņu uz kādu pasākumu vai vietu, jebkurā gadījumā uzvedoties kā attiecību mārketinga direktors.
  • Jautāt viņam kā viņš JŪTAS. Tas, īpaši iekļauj to, kā viņš jūtas attiecībā pret Tevi vai vēl trakāk, ko viņš domā par jūsu “attiecībām”. Vīrietim tā ir kā auksta duša viņa sistēmai.

Lai vai kā, šīs lietas sievietes dara pat neapzinoties, ka viņas to dara. Tā ir kā apmātība, bailes, ka lieliskais vīrietis aizies projām kā tāds vilciens. Šīs lietas mums liekas tik dabiskas, un mēs pat atrunājamies ar to, ka mēs esam tikai “draudzīgas”. Un visu vada bailes,  bailes pazaudēt to vienu un vienīgo. Tā sajūta, ka viņš domās, ka mēs neesam ieinteresētas viņā.

UN, NEKAS NEVARĒTU BŪT TĀLĀK NO PATIESĪBAS.

Viss šajā sarakstā minētais ir tāpat kā uz krūtīm uzlīmēt uzrakstu, kas saka: “GRIBULE”. Tas smaržo pēc izmisuma. Un tas viņu nepiesaista. Viņam Tu vari patikt, vizuāli vai tāpēc, ka esi ļoti interesanta un gudra. Viņš var būt pat sajūsmā par Tevi. Un varbūt tāpēc, ka nevienas citas interesantākas nav, viņš satiksies ar Tevi, un varbūt pat iemīlēsies Tevī, labākajā gadījumā jums izveidosies arī attiecības.

Bet, Tu nekad nezināsi kā viņš patiesībā jūtas pret Tevi. Jo klusībā Tu visu tomēr kontrolēsi un būsi medniece.

pexels-photo-236229

Kas liek vīrietim iemīlēties līdz sirds dziļumiem?

Vīrietis iemīlas tāpēc, ka viņš jūt, ka var būt pats tad, kad viņš atrodas Tev blakus. Viņš iemīlas tāpēc, ka viņš jūtas DROŠĪBĀ ar Tevi, pat izpaužot savas dziļākās un privātākās jūtas. Viņš jūtas tā, jo zina, ka Tu pati apzinies savas sajūtas, savu SIRDI. Un viņš to jūt. Un tāpēc, ka to viņš jūt neapzinātā līmenī, viņš sāk ilgoties pēc Tavas kompānijas, pēc Tava pieskāriena, pēc Tavas uzmanības. Galu galā, viņš pats nesapratīs, kāpēc īsti tā jūtas.

Viss ko viņš zina, ka Tevi ir kaut kas īpašs un netēlots, kaut kas tāds, ko viņš nejūt ar nevienu citu sievieti. Viņš ir iemīlējies. Šis ir noslēpums, kuru zina ļoti maz pāru, bet tie, kas zina,  dzīvo kopā desmitiem gadu. Tas izveido spēju pieņemt otru, jo sirds jūt un saprot, prāts analizē un izliekas, turklāt Ego konfliktē. Tas ir noslēpums, jo maz sievietes tiešām zina un izmanto šo metodi.

Mēs domājam, ka vīrietis mūsos iemīlas, jo esam labas gultā, vai arī tāpēc,  ka mums ir ļoti skaists un sportisks augums, skaistākā kleita un šarmanta frizūra. Mēs domājam, ka vīrietim mēs iepatīkamies, jo esam MĪĻAS, LABAS, vienmēr laipnas un DODOŠAS – īpaši dodošas. Un tā, mēs to visu darām, mēs viņam gatavojam pašus labākos ēdienus (jo tā visi stāsta, ka tā jādara), un dodam ļoti gudrus un dziļus padomus visam, kas viņa sirdi satrauc. Mēs iededzam sveces un sasmaržojam gaisu, iztīrām katru stūrīti katru reizi, kad viņš nāk ciemos. Bet sirds paliek aizvērta – jo mēs koncentrējam uzmanību uz ārpusi, tā lai ārpusē viss būtu ideāli.

Tas ir tik izmisīgi un sāpinoši, ka mēs esam tik daudz un smagi strādājušas, bet vēl joprojām vīrieši uz mums skatās un šaubās – vai mēs esam tā īstā, vai arī, ja viņš mūs vairāk nemīl tā kā sākumā. .Jo sākumā ir viegli, kad vēl spēlē hormoni un spēcīgas emocijas, bet pēc tam – pēc tam nāk tās īstās sajūtas.

Tāpēc, ka tie iemesli, ko mēs it kā “zinām”, ka vīrietis mīl, patiesībā ir tie iemesli, kāpēc vīrieši skrien ar savu sirdi projām no mums. Varbūt ne vienmēr fiziski, bet vīrieša sirds ir tālu prom no mūsējās. Katrai sievietei, ja kaut kas nav tā kā vajag attiecībās, ir savs rezerves plāns. Vai gājiens pie astrologa, noskaidrot, ka šis vīrietis nemaz nav piemērots mums. Draudzenes saka, ka tas vīrietis nav labs. Bet neviens nesaka – ieklausies savā sirdī. Atver savu sirdi.

Intelektuālām sievietēm ir viena liela problēma, tām ir savs “saraksts” ar lietām, kas jādara, par to kā “pareizi” jārīkojas un kā izrādīt, cik īstenībā mēs esam brīnišķīgas sievietes, un cik viņam vajadzētu justies laimīgam blakus mums un, ka bez mums viņš nevarēs dzīvot. Un tā, šī intelektuālā sieviete kļūst par attiecību upuri uz ilgu laiku, jo vīrietis bieži vien mīļā miera labad paliek, bet no mūsu sirds viņš vēl ar vien attālinās.

Mēs cenšamies viņu padarīt laimīgāku, cenšamies mazināt svaru, izliekamies ka mums patīk sports un viss pārējais, kas arī viņam patīk, piekrītam viņa izteicieniem tikai tāpēc, lai viņam izpatiktu.

Mēs smagi strādājam, lai “pierādītu”, ka mēs esam tā sieviete, kas viņam būtu jāmīl. Tieši šī visa cenšanās un intelektuālās spēles ir tas, kas viņu atraida un neļauj viņam ar mums savienoties smalkākā līmenī. Visi mūsu PŪLIŅI pavisam nejauši grūž mīlestību projām no mūsu dzīves.

Attiecības mēs šeit uz zemes veidojam tāpēc, lai dziļi emocionāli sasaistītos un atvērtu viens otram sirdi, spētu pietuvoties tuvāk dievišķajam.

 Un tomēr, viņš saka, ka īsti nezina kā jūtas. Vai arī ar laiku viņš distancējas un viņa noskaņojums strauji mainās. Sāk zvanīt retāk, mazāk pievērš uzmanību un vairāk nedāvina ziedus. Vai pat izdara ko sāpinošu mums, krāpj vai kritizē. Un galu galā aizdomājas par to, ka viņam šķiet, ka jūs neesat lemti viens otram. Ja vīrietis ir labi audzināts, viņš neko neteiks un turpinās dzīvot mīļā miera labā, bet ar laiku viņš noslēgsies vēl vairāk, sēdēs vakarā uz dīvāna vai dzers aliņu ar draugiem. Un sieviete vainos vīrieti.

Sieviete atdod bieži vīrietim visu savu dvēseli, savu prātu un visu savu dzīvi. Un vēl jo vairāk- viņš mums saka, ka viņš nezina, kā viņš jūtas. Un sieviete to visu noveļ uz to, ka viņš vienkārši ir riebeklis.

Tas viss notiek tāpēc, ka dziļi iekšēji viņa sirdī Tu neesi piespiedusi to mīlestības pogu viņa SIRDĪ. Tu nesavienojies ar viņu dziļākajā līmenī, un es nerunāju par nopietnām sarunām, tā ir garīga saikne, kam pat nav vajadzīgi vārdi un lieki darbi. Viņš nejūtas saprasts.

pexels-photo-207962

Kā savienoties ar vīrieša sirdi ?

Pirmkārt, lūk, kas NEDARBOJAS, lai savienotos ar vīrieša sirdi: Kad Tu saki vīrietim, ko Tu domā par šīm attiecībām, vai arī ko Tu darīji tajā un tajā dienā, vai arī ko Tu domā par jaunākajām ziņām, vai aktuālākajām klačām darbā. Viņš klausās, viņš piedalās sarunā. Bet viņa dziļākās jūtas paliek aukstas kā ledus. Jo Tavējā sirds pat neiesaistās sarunā. Runā prāts, bet prāts ir auksts un racionāls.  Tāpēc, ka Tu dalies ar visu, izņemot to, kas esi TU pati. Tu uzbūvē biezu mūri apkārt viņam, pati to nemaz neapzinoties. Tu izlem viņam nestāstīt par savām skumjām, ko Tu juti no rīta, vai arī savu prieku par to, kā Tev piezvanīja labs draugs.

Vai vēl trakāk – Tu pati nemaz nepievērs uzmanību savām sajūtām, tāpēc nemaz nezini, ko īsti stāstīt viņam. Tu esi pārāk aizņemta ar to “kā vajag” un kas vēl jādara no saraksta “kā iekarot vīrieša sirdi”.

Tev ir tikai jāatslābinās un jāļauj sev JUST sevi; ko TU JŪTI patiesībā pati par sevi un šo skaisto pasauli. Runājot par šīm savām jūtām dziļi emocionālā līmenī, viņš jutīsies droši un pasargāts Tavā klātbūtnē.

Tā šķiet tik vienkārša lieta, bet mums daudziem tas ir patiesi sarežģīti. Mēs neesam pieraduši būt sulīgas, seksuālas, SAJŪTU būtnes. Tik daudzas no mums ir ieprogrammētas domāt, praktiski risināt, menedžēt, uztraukties, kontrolēt. Diemžēl, šīs kvalitātes vīrietim neliek justies labi Tavā klātbūtnē. Pēc šķiršanās Jūsu vīrietis satiek kādu “blondu muļķīti” un ar viņu vēl apprecas – jā, jo tieši šī ne tik gudrā sieviete ļāva vaļu savām emocijām un netēloja pašu labāko sievieti pasaulē.

Kad Tu kļūsti sievišķīga, sulīga kā persiks, cilvēks ar sajūtām, Tu kļūsti kā magnēts, vienkārši esot tas, kas Tu vienmēr esi bijusi. Vienreizēja sieviete, kas ir mīksta un emocionāla ārpusē un stipra kā kodols iekšpusē.

Kā to izdarīt? To ir viegli izdarīt, kad Tu zini kā tieši izmantot savas emocijas un sajūtas, lai caur tām izpaustu savu neatvairāmo un sievišķīgo dabu, tādejādi ļaujot, pat pēc 10 gadu laulības vīrietim iemīlēties sevī katru dienu atkal un atkal. Ne tikai jūsu ķermeni un prātu, bet tieši Jūsu sirdi. Jo tieši mūsu sirdī mājo Dievs – tādejādi vīrietis iemīl Jūsos to Dievišķo daļu.

Kā būtu, ja katru reizi kad Tu ieraugi partneri, pat, ja Tu esi satraukta un vienalga  kādā noskaņojumā,  tu neesi mākslīga, bet patiesi izpaud savas emocijas?

Kā būtu, ja mīlestība nāktu pie Tevis bez piepūles, un Tu justos ar vien vairāk atbrīvota, pati savā būtībā?

Kā būtu, ja Tu varētu piedzīvot vēl vairāk mīlestības, vairāk piesaistes, dziļāku intīmo sasaisti, bez ciešanām un pūlēšanās?

Tu vari to izdarīt. Tu vari kļūt mīlēta, dievināta. Viss, kas ir vajadzīgs, ir jauna saprašana par to, kas patiesi IEDVESMO vīrieti, lai viņš iemīlētos Tevī. Tās ir vienkāršas pārmaiņas Tavā sirdī, maza, klusa meditācija uz savu sirdi, savām sajūtām un to patieso sievieti, kas Tevī dzīvo. Tādejādi vīrietis sajutīsies vairāk mīlēts, vairāk sadzirdēts, vairāk aprūpēts.

Tas šķiet neiespējami, bet tas ir iespējams. Pat, ja Tu jūti, ka pašreizējās attiecībās ir nepieciešamas pārmaiņas, vai arī, ka uz šīs pasaules vairāk nav labu vīriešu, vai arī, pat,  ja Tev šķiet ka pašreizējais partneris nevēlas ar Tevi veidot ilgstošas attiecības un Tu grasies šķirties –  Tu vari izveidot attiecības.

pexels-photo-340566

Vīrieši iemīlas mūsu SIRDĪ.

Vīrietis neiemīlas balstoties uz loģiku, vai arī to, kas viņam būtu jājūt. Viņš drīzāk kaut ko jutīs pret Tevi, vai arī nejutīs neko. Un viņš jutīs pret Tevi tad, kad Tu pārstāsi koncentrēties uz savu izdarāmo sarakstu, izlikšanos par “esmu vislabākā” un visstiprākā. Viņš Tevi sajutīs tad, kad Tu uzmanību vērsīsi uz savu SIRDI. Jo vīrietis nevar sajust savējo sirdi, un tieši to viņš vēlas attiecībās – sajust savu sirdi. Sievietes atvērtā un siltā sirds, sajūtas un emocijas ir kā atslēga vīrietim pašam uz savu sirdi. Iemīlēšanās periodā tas bieži strādā lieliski, bet tad, pēkšņi beidzas. Vīrietis spēs iemīlēties līdz galam tikai tad, kad Tu būsi pietiekami drosmīga parādīt to,  ko Tu tiešām jūti, nebaidoties par to, ka Tevi uzskatīs par “jukušu” vai jocīgu. Viņš vēlas justies emocionāls, romantisks, bet tajā pašā laikā viņš grib būt drošs, ka viņu pieņem tādu, kāds viņš ir. Viņš vēlas justies 100% pieņemts. Un to nevar izdarīt ar vārdiem vai citām gudrām darbībām. Ir tikai jāieslēdz sava sirds poga.

Ja TU parādīsi, ka esi ciešā sasaistē ar savu sirdi, izpaud savas emocijas pilnā apjomā, nebaidoties ko viņš domās par Tevi, viņš jutīsies droši blakus Tev. Jo viņa sajūtas ir saprastas caur Tavu sajūtu brīvību.

Tieši tāpēc nevar izmantot loģiku, intelektu, gudrus domu gājienus, lai sevī iemīlētu. Tas nedarbojas. Tikai tad, kad Tu pati jutīsies ar sevi kā dejā, komfortā ar savu ķermeni, savu emocionālo būtību un dvēseles stāvokli, Tava sirds aizdegsies un to sajutīs visi apkārtējie.

Autore: Rori Raye, Tulkoja, rakstīja un koriģēja Guna Vilka.

Guna Vilka
Guna Vilka
Dr.Guna Vilka, ārste, lektore, sertificēta ājurvēdas uztura speciāliste, konsultē ājurvēdas medicīnā un uztura jautājumos, pasniedz jogas nodarbības, konsultē pārsvarā izmantojot jyotish - vēdiskās astroloģijas sistēmu kā instrumentu uz cilvēka psiholoģisko un dvēselisko stāvokli. Vairāk info: www.triguna.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TheYogaShop. //]]>