pexels-koolshooters-6246589
Kas ir Pilates?
03/05/2021

Vēdiskās numeroloģijas konsultācija

photo-1513530534585-c7b1394c6d51

Ko mēs daram vēdiskās numeroloģijas konsultācijā?

Noskaidrojam un izanalizējām 3 skaitļus:
-dvēseles skaitli jeb arhetipu,
-liktens skaitli
-darbības skaitli.

Arhetipu (dvēseles skaitli) varētu raksturot kā mašīnas modeli (marku), liktens skaitlis (karmas skaitlis) ir ceļš, pa kuru šis auto brauc. Un darbības skaitlis ir veids kā šis auto pārvietojas pa šo ceļu.

Apskatam 4 problēmas skaitļus (katrā dzīves posmā ir savs problēmas skaitlis- uzdevums, realizācija, šķēršļi utt.), dzīves grafiku (enerģijas līkni, kurā atspoguļojas enerģijas kāpumi, kritumu un arī nulles punkti, ja tādi ir) un, protams, Kavachu- personīgo numeroloģijas horoskopu, kas apskata 12 dzīves sfēras.

Paskatāmies partnera un bērnu skaitļus, iespējamos klupšanas akmeņus attiecībās, pieejas punktus harmoniskai kopā būšanai.

Nobeigumā izrunājam labākos – saderīgākos skaitļus dažādām dzīves situācijām (uzreiz pateikšu, ka nav tādu skaitļu, ar kuriem mēs nespētu veidot attiecības, ar kādu vienkārši būs vieglāk, ar kādu sarežgītāk) un izrunājam arī 9 gadu ciklu un katrā gadā valdošās enerģijas, uzdevumus, kāpumus un kritumus.

Kopumā saruna parasti ilgst līdz 2h.  Saruna notiek zoom platformā un tiek ierakstīta.

Ja sajūti vēlmi uzzināt ko vairāk par sevi un savējiem, ramati whatsapp 28389625!

Kristine Somere
Kristine Somere
Portāla Slow Life dibinātāja. Sertificēta Tibetas Jogas un Yin Yogas skolotāja, kas aizraujas ar dažādiem jogas veidiem, Tibetas Budismu , veselīgu dzīvesveidu un uzturu. Latvijas Jogas Biedrības valdes locekle. Dzīvojusi un mācījusies Londonā, Indijā, Nepālā, ASV un citās pasaules valstīs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TheYogaShop. //]]>