milk_bottle-wallpaper-1366x768
Piena produkti (arī augu piens) un to īpašības un piemērotība ķermeņa tipiem pēc Ājūrvēdas
08/12/2015
oliojpg1
Eļļas un citas taukvielas: to īpašības un piemērotība ķermeņa tipiem pēc Ājūrvēdas
09/12/2015

Jogas skolotājs tuvplānā – Liene Bodnare

1-12346547_10204804883914340_276272868313011566_n-001

Vārds Uzvārds: Liene Bodnare

Vecums: 33

Dzīvesvieta/ vieta, kur pasniedz jogu: Rīga, Jūrmala

Cik ilgi praktizē jogu: 8 gadus

Kādu jogas veidu/s pasniedz: Joga bērniem, pusaudžiem, ģimenēm

Mana pirmā jogas nodarbība bija….

Hmmm, tas bija nedaudz smieklīgi!:) Tas bija 8 gadus atpakaļ, kad mājās revidēju vecos diskus un pēkšņi uzradās gana sens Fitnesa jogas disks – liku iekšā un tā tas viss sākās!:)

Mana pirmā motivācija jeb pamudinājums jogas praksei…

Es noteikti nebūšu oriģināla, jo, kā daudziem citiem – bija samilzušas daudz un dikti problēmu un neatrisinātu jautājumu dzīvē – meklēju ceļus un iespējas un joga – bija pareizais ceļš! :) Jautājumu un problēmu joprojām ir daudz, bet skatiens un apziņa par to šobrīd ir jau cita! :)

 Kāpēc es nolēmu kļūt par jogas skolotāju?

Es diez gan ātri sapratu, ka man jāstrādā ar bērniem – man vienmēr ir bijušas labākas attiecības ar mazajiem cilvēkiem nekā ar lielajiem! :) Es patiesībā sākotnēji ļoti baidījos no šī apzīmējuma – jogas pasniedzējs/skolotājs – priekš manis tas nozīmē ļoti lielu atbildību, un vienmēr pret to tā arī esmu izturējusies! Mana vēlme strādāt ar bērniem bija tik liela, ka nācās pārvarēt savas bailes un ielēkt nezināmajā, brīnumainajā vilcienā un ne mirkli neesmu to nožēlojusi.

„Praktizēt jogu” man nozīmē…Dzīvot! Mana mīļākā mantra vai afirmācija ir…Ra… Ma… Da… Sa…

Mana īpašā jogas poza… Pirmā īpašā jogas poza, par kuru sapņoju un biju izvirzījusi sev kā mērķi, bija – skorpions! Man bija bail no tās!:) Bet, izrādās, prasmīgās jogas pasniedzēja rokās viss sarežģītais kļūst iespējams – man izdevās!:) Nu jau kādu laiku mana īpašā jogas poza ir – bruņurupucis – esmu to izkopusi un savā ziņā piemērojusi mazajiem jogotāiem un loloju savā jogas praksē un arī nodarbībās – bērni to dievina!:)

Grāmata, kas noteikti jāizlasa ikvienam jogotājam…

Hmmm, tā kā esmu nelabojams grāmatu tārps, tad grāmatu ir izlasīts daudz, bet galvenā atziņa, ko esmu sapratusi – kas attiecas uz jogu, tās izpratni – tās nav grāmatas – tie ir skolotāji, tās ir nodarbības, tā ir prakse!

Spilgtākās jogas atmiņas…

Visspilgtākās jogas atmiņas un lielās pārmaiņas, kas ar mani ir notikušas ir Jogas skolas retrīts, pēdējā mācību nedēļa, intensīvas nodarbības gan ķermenim, gan prātam, cilvēki, kas mēs tur bijām – skolotājs viens otram – tas viss kopā – izmainīja mani!

Ja man būtu tikai 1 vēlēšanās – tā būtu…Miers virs zemes un katrā sirdī…

Laimīgākā diena manā mūžā…Kad piedzima mana meita!

Kristine Somere
Kristine Somere
Portāla Slow Life dibinātāja. Sertificēta Tibetas Jogas un Yin Yogas skolotāja, kas aizraujas ar dažādiem jogas veidiem, Tibetas Budismu , veselīgu dzīvesveidu un uzturu. Latvijas Jogas Biedrības valdes locekle. Dzīvojusi un mācījusies Londonā, Indijā, Nepālā, ASV un citās pasaules valstīs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TheYogaShop. //]]>