image
Itāļu mākslinieks rada slavenu cilvēku lelles, lai iedvesmotu bērnus visā pasaulē
25/09/2016
unnamed-2-copy
Joga un pašvērtējums – vai spēcīga presīte uzlabo mūsu viedokli pašiem par sevi?
03/10/2016

Grūtību pārvarēšana: 3 vienkāršas tehnikas

image

Slimība, traumas, šķiršanās, mīļotā attālums, tuva cilvēka zaudējums, dvēseles krīze…dzīve uzliek mums ļoti daudz pārbaudījumu. Taču jogas prakse var palīdzēt mums visgrūtākajos mirkļos.

  1. Saglabājiet uzmanību uz elpu! Tad jūsu prakse pārtop par sava veida meditāciju kustībā. Tas savukārt palīdz jums daudz apzinātāk praktizēt, novērojot to, kā jūsu kustība „atsaucas” jūsu ķermenī, kādas emocijas jums tajā brīdī rodas. Ļoti bieži stresa pilnās situācijās jums rodas vēlmes „aizvērties”, „aizturēt elpu”, neko nejust…ja mēs kustamies kopā ar elpu, mēs neļaujam nekam tādam notikt. Turklāt jūs varēsiet atrast savu personisko jogas nodarbību ritmu, iemācīties vairāk cienīt savu ķermeni un apbrīnot to. Pat, ja jums kādreiz ir bijusi sajūtu, ka jūsu ķermenis Jūs ir pievīlis. Piemēram, smagas slimības vai traumas gadījumā.
  2. Samierinieties ar to, kas ir.“Samierināties” nenozīmē nolaist rokas, drīzāk otrādi. Tas nozīmē pārstāt noliegt realitāti un cīņu ar to, lai noslēgtu pamieru. Tas attiecīgi dod iekšējo mieru. Uz paklājiņa kaut kas Jums padosies ļoti labi, kaut kas ne tik labi, bet kaut kas vispār nesanāks. Mierīgi pieņemot šo faktu, mēs mācāmies pieņemt to, kas ar mums notiek jau ārpus jogas paklājiņa. Tas ietver sevī arī mūsu vilšanos, nepilnības un dzīves nepilnvērtību principā. Un var pat izrādīties, ka tajā visa nav nekas briesmīgs, tā tas vienkārši ir. Joga iemāca mums atrast apmierinātību šajā konkrētajā mirklī.
  3. Esiet pateicīgs. Joga uz paklājiņa var būt grūta gan fiziski, gan mentāli un emocionāli. Cilvēkiem ir tieksme koncentrēties tieši uz grūtībām. Jo šķiet, ka to pārvarēšanai ir jāvelta ļoti daudz uzmanības. Taču ir vēl viens veids, kā padarīt dzīvi krāsaināku, saskatīt labo, un tad grūtības, iespējams, vairs nešķitīs tik milzīgas. Jā, Jūs nevarat apsēsties špagatā vai stabili noturēt galvasstāju, taču Jums ir brīnišķīgs ķermeni, kas kustas, stiepjas, var iesēsties, pietupties, elpo…mums apkārt vienmēr ir tik daudz skaistā, un tas ir tepat blakus.

Avots: http://yogajournal.ru/conscious/philosophy/preodolenie-trudnostey-pri-pomoshchi-yogi-3-prostykh-sposoba-/

Slow Life
Slow Life
Jogiska dzīvesveida žurnāls, kas raksta par jogu, uzturu, attiecībām un dzīvi caur citu prizmu. Lai iedvesmotu tevi apstādināt ikdienas skrējienu, elpot un dzīvot ar pilnu krūti un izbaudīt dzīvi šeit un tagad.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TheYogaShop. //]]>