image
Sat Darshan
04/06/2016
image
Jivan Mukta
04/06/2016

Paramjot Sinh Khalsa

image

Balstoties uz Jogi Badžana Kundalīnī jogas mācību, Paramdžots Sinh Khalsa specializējas dažādu atkarību pārvarēšanā.  Ikdienā viņš darbojas Beļģijas Narkoloģijas nodaļā, palīdzot cilvēkiem izrauties un atgūties no atkarību radītā žņauga. Sadarbojoties kopā ar Sat Dharam Kaur no Kanādas, viņš aktīvi strādā ar īpašu programmu  “Beyond Addiciton” Eiropā. “Beyond Addiction” ir paredzēts personām, kas vēlas izveidot veselīgus ieradumus, un pārvarēt dažāda veida atkarības (nikotīns, alkohols, azartspēles, saldumi, narkotiskās vielas, u.c.). Šīs zināšanas būs noderīgas veselības aprūpē strādājošajiem, jogas skolotājiem, kas strādā ar atkarībām, un sertificētiem Kundalīnī jogas skolotājiem, kuri vēlas mācīt uz jogas pamatiem balstītu atkarību atveseļošanos programmu. Latvijā šo skolotāju var satikt Saulgriežu jogas un mūzikas festivāla ietvaros.

image

Vārds Uzvārds – Paramjot Singh Khalsa
Vecums -40
Vieta, kur māca –  Vācija, Beļģija, Nīderlande un citās pasaules valstīs

Cik ilgi praktizē jogu – kopš 16 gadu vecuma.

Kādu jogas veidu pasniedz – Kundalīnī jogu un meditāciju.

Mana pirmā jogas nodarbība bija Taizemē.

Kāpēc es nolēmu kļūt par jogas skolotāju? Kāds man to iemācīja, un šīs zināšanas aizkustināja manu dvēseli, kāpēc gan nedalīties ar to?

Mana pirmā motivācija praktizēt jogu bija…. Es uztvēru jogu kā durvis, caur kurām savienoties ar savu dvēseli.

Praktizēt jogu man nozīmē…Joga ir apziņa. Apzināties katru darbību un savienību pašam ar sevi. Joga izceļ manī vislabāko. Joga ir ceļš uz iekšējo mieru. Joga māca man, ka nav nekā ārpus manis. Viss ir manī.

Mana mīļākā mantra ir  Angsung Waheguru!

Mana īpašā jogas poza – “vieglā poza” (sēdēšana sakrustotām kājām) un meditācija.

Grāmata, kas jāizlasa ikvienam jogotājam– Man ļoti patīk Ošo grāmata par meditāciju.

Spilgtākās jogas atmiņas vai pieredze…kad sajutu, kā pa mugurkaulu virzās augšup Kundalīnī enerģija.

Ja man būtu tikai 1 vēlēšanās, tā būtu…es vēlos izveidot atveseļošanās centru cilvēkiem, kas cieš no atkarībām, un piedāvāt viņiem iespēju atveseļoties caur jogu un meditāciju.

Laimīgākā diena manā mūžā – šodien ir mana laimīgākā diena, jo es dzīvoju šodienā.

Raksts tapis sadarbībā ar www.jogasfestivals.lv

Kristine Somere
Kristine Somere
Portāla Slow Life dibinātāja. Sertificēta Tibetas Jogas un Yin Yogas skolotāja, kas aizraujas ar dažādiem jogas veidiem, Tibetas Budismu , veselīgu dzīvesveidu un uzturu. Latvijas Jogas Biedrības valdes locekle. Dzīvojusi un mācījusies Londonā, Indijā, Nepālā, ASV un citās pasaules valstīs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TheYogaShop. //]]>