image
“But I could never go vegan!” By Kristy Turner
17/05/2016
image
Ātrie ķiršu kēksiņi 15 minūtes
20/05/2016

Tests: “Kura čakra Jums ir vadošā?”

image

Ķermeņa un prāta harmonizācijai, ir svarīgi zināt savu vadošo čakru.

Sanskritā čakra nozīmē “rats”, acīmredzot tas ir saistīts ar enerģijas apļveida cirkulāciju ķermenī. Kopumā cilvēkam ir 7 galvenās čakras, kas kalpo kā dažādu enerģiju centri. Katra no čakrām ir atšķirīgā krāsā, tai ir sava smarža, skaņa un daudz citu pazīmju.

Katrai čakrai ir savs novietojums jeb atrašanās vieta mugurā, ar kuru tā vibrē vienā līmenī. Ja čakra būs nospriegota vai nobloķēta, tad fiziskā līmenī tas radīs problēmas tieši tajā muguras apvidū, kurā atrodas konkrētā čakra. Tāpēc, izejot no sāpēm orgānos, kas atrodas vistuvāk šiem reģioniem, ir iespējams noteikt, kura no čakrām ir izgājusi no ierindas.

Taisna, lokana, spēcīga mugura liecina par to, ka enerģija ķermenī cirkulē pareizi un vienmērīgi, bet  problēmas ar muguru signalizē par enerģijas nobloķēšanos, kas ir viens no iemesliem, kāpēc cilvēks jūtas nomākts, viņu patstāvīgi nomāc negatīvas domas un emocijas bez iemesla, un viņam liekas, ka viņš nedzīvo savu dzīvi.

Parasti cilvēkiem čakras funkcionē nevienmērīgi, un viena no tām ir vadošā. Lai izvairītos no saslimšanām organismā, novērstu enerģijas sastāvēšanos un blokus tajā, harmonizētu prāta un ķermeņa darbu, ir vēlams zināt pēc iespējas vairāk par savām čakrām. Izpildot šo testu, jūs noskaidrosiet, kura no čakrām tieši jums ir vadošā.

image

1. Kuram no šīm sajūtām Jums ir visspēcīgākā?

A) Redze;

B) Smarža;

C) Pilnīgas laimes sajūta;

D) Intuīcija;

E) Garša;

F) Dzirde;

G) Tauste.

2. Kurš no raksturojumiem atbilst tieši Jums vislabāk?

A) Jums ir pilnīgi skaidrs, kas jūs esat un kāds ir jūsu uzdevums šajā dzīvē;

B) Jūs ticat cilvēcei un humānismam;

C) Jūs izjūtat sevi kā daļu no veseluma, un uzskatāt, ka pasaulē viss ir iepsējams;

D) Jūs ticat kaut kā augstāka eksistēšanai, kas kontrolē visu;

E) Jums raksturīgs nesalaužams pozitīvisms un spēja izbaudīt dzīvi visos virzienos;

F) Jūs vienmēr pastāvēt par to, kam ticat un runājat tikai taisnību;

G) Jūs rūpējaties par apkārtējiem cilvēkiem, palīdzat tiem noticēt sev un attīstīties.

3. Kāda krāsa Jums ir vispatīkamākā? 

A) Dzeltena;

B) Sarkana;

C) Violeta;

D) Zila;

E) Oranža;

F) Gaiši zila;

G) Zaļa.

4. Kāda aromāts Jums visvairāk patīk?

A) Sausserža;

B) Hibiska;

C) Jasmīna;

D) Lavandas;

E) Lilijas;

F) Hiacintes;

G) Rozes.

5. Izvēlieties vārdu, kas Jums ir visnozīmīgākais? 

A) Pārliecība;

B) Sapratne;

C) Laime;

D) Intuīcija;

E) Neatkarība;

F) Godīgums;

G) Pieņemšana.

6. Ar ko Jūs izjūtat visspēcīgāko saikni? 

A) Uguns;

B) Zeme;

C) Metāls;

D) Gaisma;

E) Ūdens;

F) Debesis;

G) Gaiss;

7. Jūsuprāt, ir svarīgi..

A) Dāvāt prieku;

B) Cīnīties par savām tiesībām un pret netaisnību;

C) Pārliecināt cilvēkus sekot saviem sapņiem un dzīvot mierā;

D) Nodibināt garīgu saikni ar cilvēkiem;

E) Būt pilnībā brīvam un neatkarīgam;

F) Pašizteiksme un vienmēr būt tādam, kāds esi;

G) Interesēties, kādu palīdzību Tu vari pasaulei dot un darīt to.

image

ATBILDES, REZULTĀTI:

DOMINĒ  A ATBILDE

Jums dominējošā ir Manipuras jeb trešā čakra, kas atrodas nabiņas rajonā. Tā ir vadošā vairumam cilvēku. Jūs sapņojat par varu, spēku, materāliem labumiem, cienāt baudas un komfortu. Lai arī esat pacietīgi un izturīgi, esat arī diezgan lepni. Pareiza šīs čakras darbība, padara cilvēku noderīgu sabiedrībai, turklāt, nepareiza darbība šajā čakrā noved pie augstprātīgas uzvedības un konfliktiem.

DOMINĒ B ATBILDE

Jūsu vaodošā čakra ir muladhara, kas atrodas pašā mugurkaula pamatnē. Tā atbild par tiešo saikni ar zemi, kas nodrošina Jums lielisku apzināšanos par savu ķermeni, ar kura palīdzību jūs iepazīstat apkārtējo pasauli. Visdrīzāk, jūs mīlat ceļot, iespējams, pat ekstremālo sportu, jo saprotat, ka jums nedraud briesmas. Jūs dzīvojat balstoties uz instinktiem, drosme un zinātkāre Jums ir asinīs. Šāda tipa cilvēki riskē kļūt virspusīgi un neapgaroti.

DOMINĒ ATBILDE C

Jūs esat viens no retajiem, kam donimē Sahasrāras čakra. Ķermenī to saista ar hipofīzi nevis avotiņu, kā nereti tiek uzskatīts. Cilvēki, kuriem šī ir vadošā čakra, ir sastopami ļoti reti. Visbiežāk tie ir vēstures radītāji, nesaprastie ģēniji, svētie vai pravieši. Tādi cilvēki ir spējīgi radīt brīnumus, pateicoties neticamai enerģijai, kas viņos slēpjas.

 DOMINĒ ATBILDE D

Jums dominē trešās acs jeb Adžna čakra, kas atrodas pierē starp uzacīm. Jums piemīt brīnišķīga intuīcija, un ir pilnīgi iespējams, ka jums piemīt paranormālas spējas. Jūs lieliski saprotat Visuma padomus, tiecaties izprast savu patieso ES un saprast, kas ir jūsu virsuzdevums. Gadījumā, ja šī čakra ir bloķēta, cilvēks izjūt nepārliecinātību par sevi, samazina savas iespējas, un dzīvo balstoties uz citu cilvēku intersēm.

DOMINĒ E ATBILDES

Jūsu dominējošā čakra ir Svadhistāna jeb otrā čakra. Tā atbild par baudu un prieku. Jūsos valda jūtīgums, emocionalitāte un seksualitāte. Jūs nepieķeraties lietām vai cilvēkiem, viegli ejot pa dzīvi, mīlat sevi. Cilvēkos, kuriem pareizi strādā Svadhistāna, ir maz sabiedrības aizspriedumu un nosodījuma, kas šo čakru parasti bloķē, tāpēc tie ir īpaši neaizsargāti pret ginekoloģiskās un veneriskām saslimšanās.

DOMINĒ F ATBILDES

Jums dominējošā ir Višudha čakra. Tas nozīmē, ka jūs esat ļoti radošs, un jūs uz priekšu virza iedvesma;Jūs ļoti dziļi izjūtat pasauli, bet, tajā pat laikā, nenoslēdzaties sevī, bet gluži pretēji, viegli atrodat kopēju valodu ar cilvēkiem. Jūs esat pozitīvs, komunikabls un interesants cilvēks, kas pievelk pie sevis pozitīvas situācijas un labus cilvēkus.

DOMINĒ ATBILDE G

Jums dominē sirds čakra jeb Anahata, kas atrodas pašā centrā ,krūtīs. Jūs esat līdzjūtības, mīlestības, sirds siltuma un labestības simbols. Jūs esat ļoti jutīgi pret likteņa triecieniem, un ļoti pieķeraties cilvēkiem, bet tajā pat laikā, atdzimstat kā fēnikss, un atkal kļūstat par mīlestības un labestības Vēstnesi. Parasti sirds slimības  liecina par problēmām šīs čakras darbībā.

Avots: http://yogajournal.ru/body/practice/method/test-kakaya-u-vas-preobladayushchaya-chakra-/

Slow Life
Slow Life
Jogiska dzīvesveida žurnāls, kas raksta par jogu, uzturu, attiecībām un dzīvi caur citu prizmu. Lai iedvesmotu tevi apstādināt ikdienas skrējienu, elpot un dzīvot ar pilnu krūti un izbaudīt dzīvi šeit un tagad.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TheYogaShop. //]]>