image
Oakland Zoo, Sanfrancisko
25/04/2016
image
Veselīgais brokastu “burgers” bez burgera
28/04/2016

Pirmās jogas lelles pasaulē ir klāt!

image

Alanna Zābele ir sertificēta jogas instruktore, jogas studijas dibinātāja, un nu jau arī jogas leļļu idejas autore un radītāja. AZIAM Girlz zīmols ir radīts, lai iemācītu meitenēm mīlēt sevi tādas kādas viņas ir; caur jogas zinātni iemācīties pozitīvu apzināšanos par sevi un sabiedrību. Autori ir radījuši ne tikai pašas lelles, bet arī aksesuārus – apģērbus, somas, jogas produktus, rotaslietas, galvas lentas, programmas un grāmatas, lai jogas pieredzi padarītu vel krāsaināku.

Katra lelle ir radīta tā, lai tai būtu iespējama pilna kustību amplitūda gurnos un ceļos, tādejādi tā kustas kā ikviens no mums. Tāpat viņa spēj veikt noliecienus gan uz priekšu, gan atpakaļ.

Balstoties uz seno jogas filozofiju jeb 8 jogas pakāpēm pēc Patandžali, ir radītas 8 jogas lelles, kuru būtība sakrīt ar katru no 8 jogas pakāpēm jeb yamām.  Papildus ir radīta arī skolotājas lelle. Paši autori uzsver, ka viņu mērķis nav koncentrēties uz glamūrīgo, bet gan iedvesmot meitenes būt aktīvām, laipnām un mīlošām pret sevi. Katrai lellei ir savs stāsts, sava nodarbošanās un aizraušanās,  katra dzīvo citā valstī un reprezentē kādu no jogas filozofijas aspektiem.

Dažas no lellēm ir nopērkamas jau tagad,bet citas vēl ir jāgaida.  Vienas lelles cena ir nepilni 30$ bez piegādes maksas.

Niyama – dabas meitene

image image image

Pratya – Zen meitene

image image

Prāna – modes meitene

image image

Dara- dziedātāja un dejotāja 

image image

Asana – jogas meitene

image

image

image

Sama – veselīga uztura speciāliste 

image image

Dyana – studente

image

Yama- sērfotāju meitene

image image image

 

Vairāk informāciju par lellēm un tas iegādes iespējam uzziniet šeit – http://www.aziamgirlz.com

Kristine Somere
Kristine Somere
Portāla Slow Life dibinātāja. Sertificēta Tibetas Jogas un Yin Yogas skolotāja, kas aizraujas ar dažādiem jogas veidiem, Tibetas Budismu , veselīgu dzīvesveidu un uzturu. Latvijas Jogas Biedrības valdes locekle. Dzīvojusi un mācījusies Londonā, Indijā, Nepālā, ASV un citās pasaules valstīs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TheYogaShop. //]]>