image
Zaļais kokteilis ar jaunajām biešu lapiņām un mellenēm
08/07/2016
image
5 āsanas, kas pagarina dzīvi un jaunību
08/07/2016

Astroloģija: ko Tavs elements saka par Tavu radošo pusi

image

Kad mēs domājam par radošiem cilvēkiem, mēs uzreiz pieņemam, ka tie ir mākslinieki, dejotāji, mūziķi, bet pat, ja jūs neesat tā saucamais “radošais tips”, jūs esat radoša persona, un jūsu radošā puse ir atkarīga no jūsu “elementa”.  Šoreiz koncentrēsimies nevis uz  horoskopa zīmēm, bet elementiem: ūdeni, gaisu, uguni, zemi.

Ko Tavs elements saka par Tavu radošumu?

ŪDENS: vēzis, skorpions, zivis

Ūdens zīmes mīl dzeju, mūziku, rūpēties par māju, rūpēties par bērniem un citiem cilvēkiem, un gatavot. Viņiem patiešām patīk gatavot. Viņi rūpējas par citiem patiesi, bez piepūles un ar prieku, un tas ir viņu veids kā būt radošiem.

Kā jogiem, ūdens cilvēkiem patīk būt plūstošiem. Viņiem patīk klusumam, meditācija un būšana vienatnē. Ūdens zīmēm ir jāļauj sev būt vienatnē vai mazās kompāijās ar cilvēkiem, kuri viņus mīl. Nav jājūtas vainīgiem par nevēlēšanos socializēties. Viņu radošums izpaužas brīžos, kad viņi ir vieni, vai savā tuvāko cilvēku lokā.

GAISS: dvīņi, svari, ūdensvīrs  

Gaisa cilvēki ir radoši ar vārdiem un attiecībām. Viņi mīl rakstīšanu, blogošanu, klausīties un iegūt informāciju, un ilgi meklēt informāciju internetā. Viņiem patīk skaists apģērbs un dizains, un viņi ir ekscentriski ar eklektisku gaumi.  Viņiem patīk plānot, kas padara viņus par lieliskiem direktoriem.  Viņiem ir nepieciešams kāds ar ko spēlēties, viņu radošumam ir nepieciešama sabiedrība.  Gaisa cilvēkiem patīk iedziļināties vairākos jogas veidos, jo viņiem ir nepieciešamas pārmaiņas, lai uzturētu savu radošo iedvesmu. Viņiem patīk apmeklēt lekcijas, nodarbības un retrītus, un viņiem patīk arī mācīt. Viņi ir no tiem studentiem, kuriem nodarbībās nepatīk sekot skolotājiem, bet darīt savas lietas.

ZEME: vērsis, jaunava, mežāzis

Zemes zīmei patīk gatavot lietas, celt mājas, plānot, tīrīt, organizēt, strādāt ar koku un menedžēt naudu.

Kā jogi viņi mīl struktūru un formu. Viņu radošums rodas tad, kad viņi ir ļoti disciplinēti un organizēti. Viņi ir tie, kas rūpējas par tīrību jogas studijā, dekorē to ar sakrāliem objektiem, piemeklē atbilstošāko apgaismojumu un mūziku pirms nodarbības.

UGUNS: lauva, auns, strēlnieks

Uguns zīmēm patīk mežonīgas izpausmes, no dziedāšanas un dejošanas līdz būšanai par superzvaigzni. Viņiem patīk viss, kas liek viņiem būt uzmanības centrā un piesaista apkārtējo uzmanību.

Kā jogi, uguns zīmes cilvēki mīl skaļu mūziku, nodarbības laikā viņi elpo un skaita mantras ļoti skaļi. Viņiem patīk sacensties, izrādīties un nostāties galvasstājā, lai arī  jogas skolotājs tikko teicis-“nekādas galvasstājas”. Viņi tur neko nesēj izdarīt, viņiem viekārši ir jābūt vienmēr uzmanības centrā.

Avots: http://www.yogajournal.com/lifestyle/astrology-sign-says-creativity/

Slow Life
Slow Life
Jogiska dzīvesveida žurnāls, kas raksta par jogu, uzturu, attiecībām un dzīvi caur citu prizmu. Lai iedvesmotu tevi apstādināt ikdienas skrējienu, elpot un dzīvot ar pilnu krūti un izbaudīt dzīvi šeit un tagad.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TheYogaShop. //]]>